Миються шпалери для кухні, вибираємо кухонні шпалери

Моющиеся обои для кухни

Практично всі робили ремонт у своєму домі. Рідко коли цей процес залишає без уваги кухню. Отже, господарям необхідно вибрати шпалери для кухні. З чого ж почати?

Перш за все, варто пам’ятати, що головне для кухонних шпалер- не колір або стиль, а здатність до очищення, стійкість до запахів, вологи і диму. Найбільш важливо, щоб шпалери були миються, безпечними і міцними. Тому варто віддати перевагу вініловим або паперовим, зі спеціальним просоченням матеріалами. Шпалери з просоченням можна протирати, але вони виглядають досить скромно і не є довговічними. Шпалери з невеликим шаром вінілу краще клеїти на ідеально рівні і гладкі стіни, оскільки всі вм’ятини під ними особливо помітні. Догляд за шпалерами, що миються найбільш реальний і повноцінний у випадку з класичними вініловими шпалерами, особливо так званим « компакт- вінілом »- матеріал довговічний, чудово приховує нерівності стін, має різноманітні забарвлення.

Крім того, при виборі вінілових кухонних шпалер має значення їх основа- флізелін або папір. Як правило, більшість споживачів віддають перевагу саме флізеліновій основі. У такому випадку клей не обходимо наносити не на шпалери, а на саму стіну, а матеріал лягає ідеально гладко і рівно.

Поклейка шпалер в кухні вимагає точного підрахунку необхідної кількості матеріалу. Щоб його дізнатися, необхідно виміряти периметр кімнати без урахування ширини дверних і віконних прорізів, округлити отримане число і помножити його на два. Вийде кількість полотнищ, необхідне для поклейки шпалер. Щоб визначити число рулонів, потрібно розділити довжину рулону на довжину листа.

Важливою є і забарвлення шпалер. Так, для дуже маленького приміщення небажано купувати покриття темних тонів, оскільки це візуально лише зменшить площу кухні. Краще віддати перевагу однотонному матеріалу або шпалерам з рідкісним дрібним малюнком. Якщо вікна виходять на північ, бажано купувати шпалери теплих тонів, а якщо на південну сторону- холодних.

пропозиція акцентування

© 6878 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.