Міжкімнатні двері купе : фото, види, розміри, дизайн, збірка і установка дверей купе своїми руками

двери купе

Якщо ви захотіли встановити міжкімнатні двері, купейні стануть вдалим для цього вибором. У них є свої переваги- вони зручно розмістяться в тісному коридорі, додадуть індивідуальність вашому інтер’єру. Вибираючи даний елемент приміщення, можна одночасно подумати про те, як розставити меблі в кімнаті і в якому стилі оформити кімнату.

Є у них і свої недоліки. Біля розсувних міжкімнатних дверей- купе (фото наочно це показує) не можна поставити меблі, тому що вони займають певний простір біля стіни. Дверні полотна нещільно прилягають один до одного, тому пропускають світло, звук і різні запахи.

Двері купе для вбиральні (фото): дзеркальні, скляні, з фотодруком і піскоструминним малюнком

Існує три основних конструкції : підвісні, навісні і касетні.

Навісні системи є найбільш поширеними. Сама назва говорить про те, що такі двері-купе навішуються на стіну або стелю за допомогою напрямних. Вони чимось схожі на роликовий механізм для штор. Дверні полотна їздять на роликах вздовж стіни на відстані, зазвичай, двох сантиметрів.

Підвісні двері- купе кріпляться до верху дверного отвору, вони, як би, монтуються в нього. Варто зауважити, що і навісні, і підвісні двері- купе не дозволяють економити простір. Впритул до стіни, уздовж якої вони пересуваються, неможливо нічого поставити. Тому підходять вони для приміщень, де не стоїть питання економії площі.

Касетні системи є частиною стіни, при відкритті дверне полотно ховається в неї, що допомагає економити простір і не заважає знаходиться поруч меблів. Касетними вони називаються тому, що конструкція їх містить металеву касету, яка вважається дверною коробкою. Монтаж дверей- купе подібного типу можливий або в широкий отвір, або після руйнування частини стіни або перегородки. Після установки касети, механізм закривають гіпсокартоном.

двери купе в интерьере спальни

дверь купе для гардеробной

двери купе из матового стекла

Дуже вдалим рішенням будуть двері- купе в гардеробну. Тут варто відзначити, що дзеркальні двері- купе, встановлені в невеликій кімнаті, візуально не збільшать її. Тому, в даному випадку, дзеркальної можна зробити тільки одне полотно дверей- купе. Взагалі-то, в гардеробну встановлюють двері з будь-якого матеріалу, тим самим роблячи інтер’єр приміщення оригінальним і неповторним. Гардеробна може бути відокремлена від основного простору дверима- купе з фотодруком. Це додасть кімнаті своєрідний стиль.

Розсувні міжкімнатні двері купе : підвісні, радісно, касетні, вітражні, пластикові

Конструкція дверей- купе складається з дверного полотна, їх буває і кілька, комплекту направляючих, роликового механізму і касети, яка може і не входити в цей набір. У роликовий механізм входять самі ролики, обмежувач і стопор, які фіксують двері, не даючи їй виїхати за межі свого можливого руху. При виборі пристрою для дверей- купе міжкімнатних (фото можна подивитися в даній статті), необхідно враховувати скільки важить дверне полотно. Якщо воно легке, то можна обійтися двома роликами, а якщо важке- не менше ніж чотирьох. До речі, економити на такому механізмі не рекомендується. Тому чим дорожче двері- купе, тим більше доведеться заплатити за додаткові комплектуючі.

Матеріалів, з яких виконується полотно, безліч. Це може бути цільне дерево або комбіновані матеріали- ДСП, з обробкою ламінатом або шпоною, дерев’яні бруски, скло або пластик. Вони можуть включати в себе різні види матеріалів. Скляні двері- купе виготовляють з непрозорого або напівпрозорого скла. Цікавий варіант комбінування цих двох стекол разом з прозорим варіантом. Виглядатимуть такі двері- купе будуть незвично через відблисків світла та ігри матовості з блиском. Скляні двері дуже популярні, вони створюють відчуття легкості, що важливо в маленьких кімнатах.

Як зібрати купейні двері і встановити їх в передпокої, вітальні або на кухні

Якщо знати, як встановити двері- купе, то зробити самостійно таку роботу буде нескладно, головне бути уважним і виконувати всі з особливою акуратністю.

Насамперед, заміряють розміри отвору, де будуть встановлені двері- купе. Тільки після цього можна купувати конструкцію. Дверні полотна повинні перевищувати розміри прорізу на кілька сантиметрів. Це стосується як їх висоти, так і ширини. Якщо отвір досить широкий, то встановлюється не менше двох полотен.

Спочатку необхідно прикріпити металеву направляючу за допомогою шурупів до дерев’яного брусу перетином 50 мм, який анкерами прибивають до стіни. Потім кріпиться планка до верхнього торця дверей. Вона призначена для установки роликів. З нижнього торця необхідно зробити пази.

У направляючу вставляють ролики, до яких будуть пригвинчені дверні полотна. Саморізами до підлоги кріпиться нижній ролик, на який за допомогою паза встановлюється двері- купе, далі монтують обмежувачі і закривають прибитий до стіни брус декоративною планкою.

Ми розглянули, як зібрати двері- купе. А на кінцевому етапі монтажу цієї конструкції вимагається відрегулювати дверне полотно по горизонталі і встановити дверні ручки.

© 6917 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.