Міжкімнатні двері в інтер’єрі (фото): як підібрати колір під дизайн інтер’єру, а також як вибрати красиві вхідні двері для дому

двери в интерьере

Двері в інтер’єрі квартири є одним з основних декоративних елементів, а в певних ситуаціях можуть бути домінантами. Звичайно, первинним є стиль, в якому буде витриманий інтер’єр, але дверні полотна повинні йому повністю відповідати. Це відповідність виражається і в обраній формі, варіанті обробки і, звичайно, в кольорі.

Саме двері зустрічає нас при вході в будинок і будь-яке його приміщення, при цьому дверне полотно відіграє роль такого собі сполучного елемента, який об’єднує суміжні приміщення в стилістичному плані. Наприклад одна і та ж двері повинна вписатися і в інтер’єр передпокою і в обстановку вітальні або кухні. Про те, наскільки різноманітним може бути дизайн міжкімнатних дверей, фото нашої фотогалереї вам розкажуть.

Дизайн дверей міжкімнатних в інтер’єрі квартири: модний темний колір венге

Які двері вважаються зараз найбільш модними, яким квітам віддають свої переваги дизайнери? Зараз у моді двері, що забезпечують надійний захист від шуму і в той же час вільно йому розсіяну двері. Тобто для тих, хто прагнути слідувати моді слід встановити міжкімнатні дверне полотно зі скляними вставками. У цьому неважко переконатися, вивчивши, який інтер’єр можна створити з красивими міжкімнатними дверима, фото деяких рішень прикладені до статті.

межкомнатная дверь в стиле прованс

красивая входная дверь в интерьере

оригинальный дизайн межкомнатной двери

Визначившись з конструктивними особливостями, перейдемо до вибору кольору. Ще зовсім недавно найбільш популярними вважалися світлі відтінки, такі як білений або арктичний дуб. Але, мода мінлива і ось вже на зміну білому приходить протилежність темні міжкімнатні двері кольору венге в інтер’єрі.

Свою назву «венге » отримав від кольору екзотичної породи африканського дерева. У нього є й інші назви: африканський або конголезький палісандр, Дікель, авонг, боконге, міботу. Але чому саме цей колір дверей в інтер’єрі став настільки популярним? Секрет, швидше за все в тому, що він дуже нагадує темний морений дуб, відтінок якого завжди асоціювався з розкішшю і аристократизмом.

Спокійний і в той же час насичений темний колір дає зрозуміти, що господарі, що вибрали його для оформлення свого будинку, володіють витонченим смаком, та й з самооцінкою у них теж все в порядку. У цьому неважко переконатися самому, подивившись, як можуть виглядати двері венге в інтер’єрі, фото на сайті покажуть красу і благородство цього відтінку.

Найкрасивіші двері вхідні : як підібрати оптимальний дизайн під інтер’єр ?

Але не варто забувати і про візитну картку будинку- його вхідні двері. Адже саме вона зустрічає наших гостей, налаштовуючи їх на сприйняття нашого житла. І тут маються модні тенденції. Сьогодні дуже популярно використання при обробці вхідних дверних полотен кованих металевих елементів, зокрема пофарбованих під благородні метали. Втім, і різьблення не поступається своїх позицій.

Якщо говорити про популярні колірних рішеннях, то для оформлення входу більш популярні теплі тони. Хорошим попитом користується обробка панелями МДФ або шпоном цінних порід дерев. Якщо ви хочете вибрати для оформлення входу в будинок дизайн дверей фото, наявні в тексті, допоможуть це зробити.

Втім, і тут колір венге користується заслуженим попитом. Використання цього відтінку в оформленні виправдано і з практичної точки зору. Із зовнішнього боку такий колір відмінно маскує пил і забруднення, а з внутрішньої добре поєднується зі світильниками, дзеркалами, скляними вставками та іншими декоративними елементами.

Варто згадати і про фурнітуру. Тут спостерігаються дві тенденції, коли додаткові і декоративні елементи мають той же або близький відтінок з кольором дверного полотна, або коли ці елементи мають нікельоване або анодируване покриття. Сьогодні велика увага приділяється якості і надійності фурнітури. І перш за все таким елементам, як замки і петлі. Сьогодні виробники пропонують чимало цікавих моделей красивих дверей фото на нашому сайті показують, як цікаво і незвично можна оформити вхід у свій будинок.

© 6910 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.