Міжкімнатні та вхідні пластикові двері : фото, виготовлення та встановлення своїми руками

пластиковая дверь

Пластикові двері вже досить давно стали популярними серед тих, хто збирається зробити свій будинок, квартиру або офіс тихіше, тепліше і комфортніше. Завдяки широким можливостям дизайну, двері з пластику гідно виглядають як у класичному респектабельному інтер’єрі, так і в інтер’єрі, виконаному в мінімалістському стилі. Їх головною перевагою, безумовно, є конкурентна вартість. Крім того, важливу роль грає їх надійність в експлуатації (відсутність деформації при інтенсивному використанні- саме тому ви часто зустрічаєте двері вуличні пластикові при вході, наприклад, в продуктові магазини).

Двері пластикові міжкімнатні, їх монтаж і види : розсувні, орні, двостулкові

Всі види нині існуючих пластикових дверей можна класифікувати на вхідні, балконні і міжкімнатні. Характерною особливістю балконних дверцят є той факт, що на них може бути встановлена віконна фурнітура, що забезпечує щільне прилягання стулки до рами.

входная дверь из металлопластика

пластиковые входные двери

межкомнатная пластиковая дверь

Їх також можна розділити за способом відкриття- орні, двостулкові і розсувні пластикові двері.

Основна функція пластикових міжкімнатних дверей (фото вище)- функція перегородок між частинами та кімнатами будинку.

Пластикові вхідні двері (фото яких ви можете переглянути у нас), в порівнянні з іншими видами дверцят, на порядок вище по стійкості і якості. Вони настільки надійні, що багато компаній встановлюють пластикові вхідні двері зі склом, при виготовленні яких застосовується багатоточковий механізм, що гарантує сильний притиск по периметру дверей.

Мабуть, докладно зупинятися на описі їх конструкцій і методі роботи ми не будемо- ви і так, швидше за все, все це собі приблизно уявляєте, а приступимо краще до цікавішого і актуального питання- установці пластикових дверей.

Наш перший рада- викликати фахівця-замірника від компанії-виробника. Це дійсно необхідно т.к. конструкції кожної моделі дверцят володіють своїми особливостями, ігнорування яких при розрахунку доборів і монтажі не призведе ні до чого хорошого. Зрештою, хто, якщо не представник фірми- виробника краще знає нюанси установки?

Коли професійний заміряє до вас приїде, обов’язково будьте присутніми при його роботі, запитуйте все, що вам незрозуміло, консультуйтеся. Перед тим як приступати безпосередньо до установки, огляньте дверне полотно, наличники і коробку на предмет наявності тріщин, подряпин і відколів.

Монтаж міжкімнатних металопластикової двері, втім, як і будь-який інший, завжди встановлюється на готову підлогу. Простіше кажучи, якщо підлогове покриття ще не готове, зморщок викликати рано.

Прикладіть до підлоги будівельний рівень так, щоб він захопив обидві сторони отвору : він повинен показати строго горизонтальне положення. Відзначте точки за рівнем прорізу на кожній стороні і замірте відстань від зазначеної точки до підлоги для обох сторін отвору. Таким чином, ви визначите висоту обох стійок короба. Виходячи з отриманих результатів, стійки підпилюються або підпилюються, але різниця в їх висоті не повинна складати більше 3 мм.

Короб ставиться в підготовлений отвір в зібраному вигляді. Петльова стійка повинна знаходитися в строго вертикальному положенні (перевірити його можна за допомогою схилу). Замкову стійку виставте відповідно до притвором навішеній полотна. Щоб отримати потрібний зазор в притвор дверцята, зробіть триміліметровий вставку з картону розміром 2х200 см в між полотном і коробом. Петлі остаточно кріпляться тільки перед навішуванням дверного полотна.

Наступний етап- процес запінення короба, який попередньо заклеюють малярським скотчем, а дверний проріз- змочують водою для кращої адгезії. Запінення виконують спеціальною монтажною піною, завдаючи тонкий шар по периметру короба. Витрата піни (приблизно) повинен бути рівний 1 балона на двері. Монтажна піна висихає протягом 6-24 годин (точний час зазначено на самому балоні). По закінченню цього часу надлишки піни потрібно обрізати і встановити лиштва, кінці якого зрізаються під 45 ° і кріпляться до короба.

Вхідні металопластикові двері для дому та офісу зі склом і глухі, без скла

Завдяки широким можливостям свого застосування, вхідні металопластикові двері є серйозними конкурентами алюмінієвих та дерев’яних конструкцій. Мабуть, ключовою особливістю вхідних металопластикових дверей є наявність у всіх їхніх моделях проти пристроїв, якість і кількість яких залежить від умов і використання приміщення. На жаль, навіть правильно висушене дерево володіє більш високою міцністю, ніж пластик. Втім, людство завжди вміло знаходити рішення проблем, знайшлося таке і на цю. Наприклад, на вхідні дверці можуть встановити замки з двома-трьома, а то й більше фіксаторами- ригелями. Для посилення профілю металопластикових дверцят вставляються додаткові сталеві вкладиші, які блокують доступ до фальца і запірних пристроїв. Існують моделі, доповнені найрізноманітнішими засувками, електричними приводами відкривання, штульповимі елементами і багатьом іншим. За рахунок таких заходів довговічність, а головне- надійність конструкції істотно підвищується.

© 6923 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.