Монтаж гіпсокартонних перегородок

гипсо пере

Монтаж гіпсокартонних перегородок здійснюється на основі жорсткого металевого каркаса, який збирається з стоечних і направляючих профілів. Конструкція з гіпсокартону повинна бути надійно змонтована, щоб витримати вагу металевого остова, гіпсокартонних листів, додаткової обробки, навісних елементів. Стійки вставляються спочатку в нижній, а потім і в верхній профіль.

Для роботи з гіпсокартоном потрібні такі інструменти як перфоратор, молоток, шуруповерт, ніж для гіпсокартону, барвна нитка, олівець, ножиці по металу, ножівка, водяний рівень на магніті, рулетка, кутник. У кінцевому результаті ви отримаєте перегородки, що складаються з каркаса, який з двох сторін обшивається гіпсокартонними листами. Для збільшення звукоізоляції і часто між ними встановлюють напівтверді стекловатниє або мінераловатні плити.

Установка гіпсокартонних перегородок здійснюється наступним чином. Спочатку на стелі, стінах і підлозі проводять лінії, де повинні стикуватися перегородки. Потім кріпляться направляючі і стійку профілі, які встановлюються через кожні 40 см. Іноді можуть застосовуватися криволінійні гіпсокартонні поверхні або перегородки. Після обшивки однієї із сторін конструкції вона заповнюється ізоляційним матеріалом. Шви в гіпсокартонних конструкціях закладаються за допомогою армуючої сітки і шпаклівки.

Гіпсокартонні перегородки мають прекрасні властивості для експлуатації. Так, їх можна відремонтувати, замінити, перепланувати, а також сховати в них практично всі види комунікацій. Як правило, такі матеріали мають прекрасну звукоізоляцію. З гіпсокартоном дуже легко працювати, з його допомогою можна реалізувати практично будь-яке дизайнерське рішення. До того ж, робота з гіпсокартоном не вимагає специфічних навичок. Досить точно слідувати керівництву по роботі.

Перегородки складаються з каркаса, який з двох сторін обшивається гіпсокартонними листами. Для збільшення звукоізоляції часто між ними встановлюють напівтверді стекловатниє або мінераловатні плити.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.