Настінна плитка для ванної кімнати та передпокою ; декоративна плитка для стін керамічна та кахельна

плитка для стен

При всьому різноманітті оздоблювальних матеріалів, в деяких кімнатах незмінним лідером у всі часи залишається плитка керамічна настінна. Цей матеріал володіє цілим рядом переваг- він не вимагає додаткового догляду, не боїться забруднень і механічних пошкодження, очищається якими побутовими засобами. При цьому він довговічний і досить простий в укладанні. Плитка стінова- це відмінне рішення для обробки ділянок з високими навантаженнями і вологістю. Саме тому найчастіше її можна зустріти на кухні, у ванній, в туалеті, в передпокої. Тут вона не просто красиво виглядає, але і допомагає підтримувати чистоту і комфорт.

Плитка настінна під камінь і цегла ; стінова м’яка і плитка ПВХ для стін

Незважаючи на те, що під словом « плитка » сьогодні, найчастіше, мається на увазі керамічна плитка для стін, цей вид включає в себе безліч інших матеріалів. Вони можуть відрізнятися за зовнішнім виглядом, складом і, звичайно, за своїми властивостями. Крім кераміки, сьогодні набула широкого поширення плитка з керамограніта, скла, небагатьом рідше використовуються гіпсова і полімерна. Також в інтер’єрах застосовується облицювання з натурального і штучного каменю та дерева.

керамическая плитка для стен с растительным узором

комбинированная оригинальная плитка для стен

мягкая плитка дл ястен

Найбільш часто в кольорах використовуються натуральні відтінки і текстури. Це різні малюнки під натуральний камінь- мармур, малахіт, граніт, пісковик. Але сьогодні нерідко можна зустріти в інтер’єрах плитку кахельну настінну, що імітує дерево, текстиль, шкіру, метал.

Багато колекцій комплектуються різними декоративними елементами. Це можуть бути більш вузькі елементи з орнаментом, об’ємним малюнком- так звані фриз, а також окремі плитки з більш складними і яскравими зображеннями. Іноді колекція може включати в себе цілі панно з декількох елементів.

Останнім часом великої популярності набула мозаїка. Це невеликі фрагменти розміром від 3х3см, які зазвичай зібрані для простоти укладання на скловолоконної або полімерною сітці. Найчастіше в обробці використовуються своєрідні меланжу різних відтінків, але з мозаїки можуть бути виконані і досить складні панно.

Настінна плитка для ванної звичайно гладка з мінімумом об’ємних елементів, щоб полегшити прибирання. А ось в кухні (за винятком робочої зони) та передпокою можуть використовуватися і менш « практичні » види.

Окремої згадки гідні скляний і фотоплитка. Це досить нові матеріали. У першому випадку обробка дозволяє використовувати внутрішнє підсвічування і різні текстурні підкладки. Фотоплитка- це великі за розміром панно, в якому на керамічний кахель наноситься фотозображення.

Облицювання стін плиткою : кольори, розміри і товщина керамічної плитки для стін

Настінна плитка відрізняється від аналогічних підлогових покриттів меншими розмірами і товщиною. Так, найпоширеніший розмір одного фрагмента- 20х30, 30х30, 26х33 см. На сьогоднішній день дизайнери багатьох виробників віддають перевагу прямокутній формі. Такий формат дозволяє по- різному обіграти готову поверхню, адже малюнок швів може витягнути її по вертикалі або по горизонталі.

Пред тим, як підготувати стіну під плитку, варто заздалегідь визначитися з видом облицювання. Адже легка мозаїка вимагає майже ідеальної поверхні, простіше і економічніше буде вирівняти стіни гіпсокартоном, а важку велику плитку на нього клеїти небажано, тут краще віддати перевагу штукатурці.

Багатьох хвилює, як розрахувати плитку на стіну? Це досить просто, достатньо порахувати площу всіх стін і розділити на площу однієї плитки. У більшості випадків матеріал продається тільки упаковками, тоді кількість плитки ділимо на число їх в одній упаковці, додаємо 7-10% на обрізання і округляємо отриманий результат до цілого числа в більшу сторону. Слід враховувати, що види з більш дрібними елементами менше втрачають при обрізанні, ніж великі.

© 6777 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.