Натяжні стелі в передпокої

Натяжные потолки в прихожей

Перша кімната, яку бачать наші гості, та й ми самі, повертаючись додому,- передпокій. На жаль, багато будинки і квартири не можуть похвалитися простором і площею цього приміщення. Найчастіше передпокій не тільки маленька, але і відрізняється незручною геометрією. У більшості квартир це довга і вузька кімната з великою кількістю дверей. Але грамотна обробка передпокою допоможе зробити її більш світлою і затишною. Важливу роль в цьому завданні може зіграти дизайн стелі.

Навісні фальшпотолки в передпокої використовуються рідко. У більшості випадків від них відмовляються, щоб не віднімати у кімнати дорогоцінний простір. Виходом з цієї ситуації можуть стати безшовні натяжні стелі, які вимагають під систему кріплень всього 30-50 мм. Така обробка відніме мінімум часу і прослужить досить довго.

Більш того, використовуючи глянсове полотно, можна зробити стелю в передпокої вище. Комбінування різних елементів допоможе візуально змінити геометрію всієї кімнати. Так, у вузькій прихожій можна зробити матові світлі смуги з одного матеріалу, уздовж менших стін і квадратний ділянку між ними з більш темного глянцевого полотна. З такою стелею кімната стане більш « квадратної », як би розсунеться вшир. Дуже цікаві варіанти і з дзеркальними стелями. Однак використовувати цей матеріал необхідно помірно, тому що відбиті в дзеркалі предмети обстановки та прилади освітлення можуть навпаки перевантажити тісне приміщення.

Останнім часом з’явилася можливість наносити фотозображення на натяжні стелі. Цей прийом також відкриває широкі можливості для візуальної « корекції » простору в маленькому передпокої. Це можуть бути графічниє композиції, що задають загальну ідею зонування і просто « хмарне небо». Загалом на сьогоднішній день саме натяжні стелі можна сміливо назвати самим простим способом оздоблення, з безмежними можливостями для дизайну будь-якого приміщення, і реалізації будь-яких художніх прийомів. Вони ідеально підходять для невеликих кімнат, де все оформлення підпорядковане функціональності, і органічно вписуються в самі стильні і розкішні інтер’єри.

Окремо можна відзначити і те, на натяжні стелі ціни сьогодні приємно радують будь-якого споживача. Якщо враховувати витрати часу, праці та додаткову обробку необхідну для більшості інших видів покриттів, то співвідношення ціна / якість «французьких стель » просто поза конкуренцією.

© 3259 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.