Натяжні стелі в передпокої

Натяжные потолки в прихожей

Перша кімната, яку бачать наші гості, та й ми самі, повертаючись додому,- передпокій. На жаль, багато будинки і квартири не можуть похвалитися простором і площею цього приміщення. Найчастіше передпокій не тільки маленька, але і відрізняється незручною геометрією. У більшості квартир це довга і вузька кімната з великою кількістю дверей. Але грамотна обробка передпокою допоможе зробити її більш світлою і затишною. Важливу роль в цьому завданні може зіграти дизайн стелі.

Навісні фальшпотолки в передпокої використовуються рідко. У більшості випадків від них відмовляються, щоб не віднімати у кімнати дорогоцінний простір. Виходом з цієї ситуації можуть стати безшовні натяжні стелі, які вимагають під систему кріплень всього 30-50 мм. Така обробка відніме мінімум часу і прослужить досить довго.

Більш того, використовуючи глянсове полотно, можна зробити стелю в передпокої вище. Комбінування різних елементів допоможе візуально змінити геометрію всієї кімнати. Так, у вузькій прихожій можна зробити матові світлі смуги з одного матеріалу, уздовж менших стін і квадратний ділянку між ними з більш темного глянцевого полотна. З такою стелею кімната стане більш « квадратної », як би розсунеться вшир. Дуже цікаві варіанти і з дзеркальними стелями. Однак використовувати цей матеріал необхідно помірно, тому що відбиті в дзеркалі предмети обстановки та прилади освітлення можуть навпаки перевантажити тісне приміщення.

Простий спосіб економити

Останнім часом з’явилася можливість наносити фотозображення на натяжні стелі. Цей прийом також відкриває широкі можливості для візуальної « корекції » простору в маленькому передпокої. Це можуть бути графічниє композиції, що задають загальну ідею зонування і просто « хмарне небо». Загалом на сьогоднішній день саме натяжні стелі можна сміливо назвати самим простим способом оздоблення, з безмежними можливостями для дизайну будь-якого приміщення, і реалізації будь-яких художніх прийомів. Вони ідеально підходять для невеликих кімнат, де все оформлення підпорядковане функціональності, і органічно вписуються в самі стильні і розкішні інтер’єри.

Окремо можна відзначити і те, на натяжні стелі ціни сьогодні приємно радують будь-якого споживача. Якщо враховувати витрати часу, праці та додаткову обробку необхідну для більшості інших видів покриттів, то співвідношення ціна / якість «французьких стель » просто поза конкуренцією.

© 1536 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.