Навіси для автомобілів своїми руками : виготовлення та фото навісів для машини

навес для автомобиля

Для захисту автомобіля від сонячних променів і негоди відмінним рішенням буде будівництво навісу для авто. Така споруда не вимагає додаткових погоджень. Тільки необхідно передбачити відстань до сусідньої ділянки, щоб не затінювати. Зазвичай вистачає трьох метрів до огорожі з суміжним ділянкою. Навіс може бути різним за формою, виконаний, як окрема споруда, або примикати до гаражу чи дому. Конструкція нескладна, що дозволяє виробляти монтаж навісу своїми руками. Під нього зручно ставити машину і займатися її ремонтом в дощову погоду. Він є відмінним доповненням до повноцінного гаражу.

Як зробити навіс для автомобіля : будівництво та монтаж навісів з полікарбонату, профнастилу, дерева

Найпопулярнішими на сьогоднішній день є навіси для автомобілів з полікарбонату, дерева та профнастилу.

двускатный навес для двух автомобилей

арочный навес для автомобиля

ОТдельно стоящий арочный навес с закрытыми стенками

Арочный навес из поликарбоната для автомобиля

Навес может защищать автомобиль практически со всех сторон

Навес на два автомобиля: удобно и практично

Найбільш поширений матеріал- це монолітний або стільниковий полікарбонат. Він поглинає ультрафіолетове випромінювання, але пропускає світло. Під навісом буде завжди світло, а машина не постраждає від перегріву. Полікарбонат є екологічним і довговічним. Покриття можна підібрати будь-якого кольору, залежно від потрібної вам світлопроникності. До достоїнств полікарбонату можна віднести легкість у монтажі і гнучкість (він може приймати будь-яку форму). Красиві навіси (фото) представлені в нашій галереї.

Також в якості покриття використовують профнастил. Листи профнастилу можна забарвити в різні кольори. Він надійно захищає автомобіль від негоди і не вимагає особливого догляду.

Покриття під навіс для машини на дачі найчастіше виготовляють з дерева. Сам каркас збирається з дерев’яних стійок. Виглядає все як єдине ціле і відмінно вписується в дизайн вашої ділянки.

Перед початком будівництва потрібно визначитися з місцем його монтажу. Площадка повинна бути рівною або мати невеликий ухил. Покриття самого майданчика можна передбачити з тротуарної плитки або асфальтобетону.

Капитальный навес для автомобиля: удобный вариант для дачи

Навес над забором - экономия матриала и защита для авто

Привлекательный навес из поликарбоната

Интересный навес-купол защищает авто со всех сторон

Классический вариант навеса для автомобиля

Навес для авто из дерева, резная отделка, черепица на крыше

Обов’язково самостійно складаємо невеликий проект навісу для автомобіля. До нього необхідно передбачити зручний в’їзд. Краще, щоб навіс примикав до стаціонарної споруді. Можна зробити його окремо вартим, а для захисту машини від косого дощу дві стінки зробити з дощок.

Перше з чого починають роботу- це монтаж стійок. Попередньо робимо розмітку місця розташування стійок. Вони повинні розташовуватися паралельно. Необхідно передбачити бетонну основу під несучу конструкцію.

Дизайн-проект, розрахунок і конструкція навісів : тіньові і арочні навіси для авто

Для визначення розмірів навісу потрібно знати, яку машину ви збираєтеся туди ставити. Щоб він був зручним в експлуатації, потрібно розрахувати ширину і довжину майбутнього навісу, не забуваючи і про висоту. Навіс для автомобіля своїми руками краще всього передбачити з запасом.

Як матеріал для опорних стійок і каркаса застосовують металевий профіль або дерев’яні балки. Стійки встановлюються на відстані приблизно 1,5- 2,0 метрів. І заглиблюються в землю не менше ніж на 1,0- 1,3 метра. Після того, як стовпи встановлені, приступаємо до обв’язки даху. Обв’язка необхідна для рівномірного розподілу ваги даху на стійках. Всі елементи скручуються на болтах.

Висота конструкції може бути 2- 2.5 м. Вони можуть бути різноманітної форми. Найпростіший варіант- це односхилий тип, але також бувають двосхилі і арочні. Конструкцію можна вибрати будь-яку, в залежності від ваших уподобань.

Останній штрих- це монтаж даху обраного покриття. Укладання слід починати з нижньої частини каркаса. Покриття повинне виходити за межі карниза.

Необхідно передбачити систему для відведення води з даху. Для цього можна використовувати водостічні системи. Отже, ми розглянули, як побудувати навіс для машини власними силами.

Популярні питання і відповіді

Що побудувати на дачі, гараж або навіс ?

Якщо ви ще не встигли побудувати на дачі гараж для автомобіля, подумайте про те, а чи потрібен він вам ? По-перше, якщо будувати його своїми руками, то будівництво може затягнутися не на один місяць, а по-друге, споруда гаража, це незрівнянно великі фінансові витрати. Тому, перш ніж приймати рішення, подумайте, що краще побудувати, гараж, або навіс для машини ? Якщо ви проводите на дачі не дуже багато часу в році, то, можливо, і витрачати кошти на будівництво гаража не має сенсу, досить зробити простий навіс, який надійно вкриє ваш автомобіль від примх погоди.

Удобный открытый навес для автомобиля

Як побудувати навіс для машини ?

При будівництві навісу для автомобіля, найголовніше правильно розрахувати площу, яку він повинен охоплювати, щоб на авто не потрапляли атмосферні опади і щоб біля нього при цьому можна було вільно пересуватися. Навіс можна виготовити примикає до будинку, гаражу, або зробити його окремо вартим спорудою. У перших двох випадках дах стає, як би, продовженням даху будівлі- найчастіше це односхилий навіс, і його висота не перевищує висоти даху будівлі. А, якщо ви будуєте місце для авто окремо від інших будівель, його дах можна зробити двосхилим- так званий арочний варіант.

Навес, который пристроили к дому, экономичен и прекрасно защищает автомобиль.

Як самому зробити навіс для машини ?

Перед початком будівництва необхідно зробити проект навісу, або, хоча б ескізні начерки, в яких необхідно визначити його місце розташування, розміри і висоту, а так само матеріали, з яких будуть виготовлятися опори і перекриття. Не варто забувати і про те, що в зимовий період, на дах надаватиметься досить сильний тиск снігу, тому необхідно подбає, щоб перекриття могло витримати цю вагу. Виготовити каркас можна з квадратної труби або бруса, а перекриття з металопрофілю. При будівництві, під опори необхідно підготувати бетонні основи, або забетонувати їх. Підстава можна викласти тротуарною плиткою або залити асфальтобетоном.

Красивый навес из поликарбоната вы можете сделать своими руками.

Як побудувати навіс для автомобіля з дерева ?

Дерев’яний навіс на дачі- єдиний порятунок автомобіля від спекотного літнього сонця, особливо, якщо поблизу немає високих дерев дають хорошу тінь. А оскільки деревина, це один з небагатьох матеріалів, з яким досить просто і легко працювати, то зробити навіс з дерева своїми силами не складе великої праці. Найпростіший навіс з дерева являє собою чотири кутові стійки, вгорі обв’язані між собою брусом. На обв’язку монтуються балки перекриття і обшиваються дошкою або вагонкою. Зверху на дошки укладається листовий матеріал : шифер, профнастил, або будь-які інші доступні матеріали для дахового перекриття. Мінусом дерев’яних конструкцій є необхідність у періодичній обробці деревини захисними покриттями.

Деревянные навесы просты, но требуют ухода.

Яким повинен бути навіс для автомобіля з профнастилу ?

Для навісу з профнастилу найкраще зробити жорсткий металевий каркас з бетонованими стійками. Як матеріал для каркаса використовуються квадратні і прямокутні профільовані труби різних перетинів. Насчет конструкції навісу можна сказати, що вона може бути як відкритою, так і закритою. Жорсткий металевий каркас, обшитий профнастилом, може легко витримати навантаження не тільки від сильного вітру, але і снігу, якого взимку випадає не так вже й мало. До переваг навісу з металопрофілю можна віднести довговічність і невибагливість. Він легко впишеться в будь-який ландшафт завдяки широкій кольоровій гамі захисного полімерного покриття профлиста.

Профнастил – очень удобный материал для изготовления крыши навеса.

Що являють собою навіси з полікарбонату для автомобілів?

Для того щоб зробити навіс з полікарбонату для автомобіля, не обов’язково робити дуже потужний каркас з важким фундаментом, оскільки це легкий матеріал. Однак, при використанні полікарбонату в якості дахового перекриття, необхідно враховувати його податливість до деформації під тиском. Каркас з полікарбонату повинен бути не стільки потужним, скільки мати велику кількість ребер жорсткості. Це необхідно для того, щоб уникнути деформації даху під вагою снігу. Необхідно відзначити, що полікарбонат є одним з найбільш податливих матеріалів і конструкція, виготовлена з нього, може мати найрізноманітніші форми. З полікарбонату можна виготовити оригінальний арочний навіс або легкий варіант для двох автомобілів, фото якого ви можете знайти в нашій галереї.

Элегантный навес на две машины защищает их с двух сторон.

Які бувають конструкції навісів ?

Можна виділити відміну конструкцій за двома ознаками:

— Відкритий або закритий ;

— Форма даху.

Відкриті навіси чимось нагадують альтанки, вони представляють собою опори, на яких встановлено дах. Такі конструкції забезпечують захист від опадів тільки зверху, при цьому, не захищають свій внутрішній простір від поривів бічного вітру. У закритих, або частково закритих бічні стінки обшиваються вітрозахистом, в якості якої виступає той же матеріал, який служить дахове перекриттям.

За формою дахів, конструкції навісів можна розділити на односхилі і двосхилі, причому, вони можуть бути як класичні рівні, так і дугоподібні. Трохи краще розібратися в конструкції навісів вам допоможе ось це відео:

Де взяти креслення навісів для машини ?

Більшість навісів можна виготовити за стандартними кресленнями. На малюнку нижче ви можете подивитися декілька прикладів того, які ферми роблять для таких конструкцій. Серед них ви можете і двосхилі і односхилі варіанти, а так само їх дугоподібні аналоги. Однак, при виготовленні навісу своїми руками, ви повинні розуміти, що матеріали, які ви використовуєте для створення каркаса, необхідно підбирати з запасом по міцності, особливо, якщо ви не вивчали опору матеріалів і поняття не маєте, як розрахувати можливі навантаження на майбутню конструкцію.

Виды конструкций крыши навеса.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.