Нове в сантехніці: інсталяція кутова для підвісного унітазу типу

Сантехнічні пристосування і пристрої стабільно удосконалюються. Яскравим прикладом такого вдосконалення є поява конструкції підвісного унітазу. Здавалося б, яка різниця — підвісний унітаз або встановлений на підлозі? Однак практичне використання підвісного приладу відзначається більш вираженим зручністю і комфортом. Такий стан унітаз отримує завдяки спеціальному монтажного елементу — інсталяції.

Спеціальна кутова інсталяція для унітазу

На практиці традиційно використовуються інсталяційні системи двох типів:

  • прямого типу, для монтажу на площині стін;
  • кутового типу, для монтажу в кутах стін приміщення.

Обидва варіанти інсталяції — це міцні стійкі конструкції у вигляді прямокутної сталевої рами. Інсталяційні системи підтримують прихований монтаж, передбачають кріплення до підлоги і на стіні за допомогою кріплення, що входить в монтажному наборі.

Між тим, кутовий варіант представляє особливий інтерес. Відмітна особливість кутовий системи — наявність додаткових накладок, які розташовуються під кутом 45 градусів відносно головної рами. Всього є чотири накладки — два зверху і два знизу.

Завдяки такому додатком, інсталяція кутова для унітазу дозволяє не просто раціонально розміщувати сантехніку в туалетній кімнаті, але також робить можливим створювати блокові конструктивні варіанти. Приміром, більш виражена функціональність конструкції кутового типу дає можливість попарно розташувати два різних сантехнічних приладу в єдиному блоці.

Присутність додаткових накладок істотно розширює можливості монтажу. Користувач може монтувати систему, закріплюючи до підлоги і стін, або до підлоги і одній стіні, або тільки до підлоги, причому не виключається можливість кріплення всього в одній точці. Якщо здійснюється варіант монтажу в кутовій частині приміщення, а величина розміру кута відрізняється від 90 градусів, накладки просто розсуваються на потрібну величину, тим самим забезпечуючи щільне прилягання до поверхні стін.

Ще однією відмінною особливістю кутового варіанту є зливний бачок. Цей елемент для даного випадку має тригранну форму, тоді як на прямих рамах використовується плоский бак. Застосування іншої форми бачка позитивним чином відбилося на габаритних розмірах системи.

На сьогоднішній день серед популярних виробників конструкцій кутового монтажу можна відзначити компанії, що випускають вироби під торговими марками:

  • Grohe (Німеччина)
  • Viega (Німеччина)
  • Geberit (Швейцарія)

Чим ще виділяється система кутовий інсталяції унітазу?

Компактна конструкція — важливий фактор для володарів невеликими приміщеннями туалетних кімнат. Зокрема, кутові модулі Viega Eco Plus характеризуються невеликими габаритними розмірами.

Варто також відзначити можливість регулювання по висоті установку санфаянсовых елементів (діапазон регулювання 330 — 370 мм).

До відома, система має спеціальні настановні метрові позначки, завдяки чому спрощується виробництво монтажних робіт.

Монтаж інсталяції кутовий, створеної для підвісного унітазу типу, можливий на кутах приміщень, що відрізняються від прямого кута в більшу або меншу сторону.

Конструктори системи передбачили навіть таку деталь, як самогальмування висувних опор модуля. Цей, здавалося б, незначний момент робить установку конструкції більш простою і зручною, звільняючи монтажника від зайвих дій. Внутрішня частина модуля забезпечує достатній простір для розводки комунікацій.

Уважний погляд покупця

Сумніви у частині оптимальних можливостей монтажу даної конструкції оточують багатьох з тих, хто бажав би придбати сантехнічний комплект, але через володіння невеликими за розмірами туалетними кімнатами, не вирішується на однозначний крок. Виробники в цьому випадку поспішають заспокоїти споживача, впевнено заявляють про те, що інсталяція кутова, призначена для унітазу підвісної конструкції, вимагає місця не більше, ніж традиційний підлоговий сантехнічний модуль, оснащений накопичувальним бачком зовнішньої установки.

Є також солідна частина армії споживачів, яких бентежить міцність конструкції кутовий інсталяції унітазу. Люди цілком серйозно побоюються, що кутове инсталляционное пристрій може не витримати ваги великої людини. Такі побоювання, на думку конструкторів пристрою, нічим не виправдані. Технічні характеристики кутовий інсталяції призводять тестові випробування, де значення статистичної навантаження складає не менше 400 кг.

Обслуговування та ремонт системи інсталяції

Технологія монтажу системи кутовий інсталяції унітазу передбачає приховану установку всіх комунікацій та елементів. Це означає, що у відкритому доступі залишається тільки безпосередньо унітаз. Все інше господарство закривається легкими облицювальними панелями, а в інших випадках може ховатися і за більш міцною стіною.

У зв’язку з цим, знову ж таки, виникає багато питань щодо можливостей виробництва обслуговування та ремонту компонентів кутовий інсталяції в разі необхідності. Відповідаючи на такі запитання, виробники пристрою переконують: обслуговування легко можна виконати через спеціальний сервісний люк, який забезпечує доступ до елементів системи. У разі потреби через це ж вікно можна демонтувати будь-який компонент системи.

Однак де гарантії, що захований за стіною зливний бачок не потече і від сусідів не прийде судовий позов за зіпсовану власність? Виявляється, і для таких аварійних казусів виробники передбачили все. Корпус накопичувального бачка виконаний з цілісного шматка матеріалу і не може мимовільно лопнути, тріснути, деформуватися. Механізм зливу, наявний усередині бачка, оснащений спеціальним аварійним переливним каналом, який у разі несправності покликаний забезпечити відведення води.

© 3150 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.