Оббивка дверей (фото) вхідних металевих і міжкімнатних дерев’яних : як і чим проводиться обробка дверей своїми руками ?

обивка дверей

->

Оббивка вхідних дверей допоможе зробити краще її зовнішній вигляд, але і поліпшить звукоізоляцію і частково вирішить питання утеплення внутрішнього приміщення. Існуючий на ринку асортимент сучасних дверей практично не потребує оббивці. Зовні вони мають досить гарний вигляд, та й ущільнювачі на них є, і пригнані вони якісно- не мають щілин. А от для старої дерев’яної двері бажано зробити оббивку-яким матеріалом. На сьогоднішній день найбільш дешевим, цікавим і популярним з наявних матеріалів є дермантин. Не завадить також зробити і оббивку металевих дверей.

Оббивка дверей дермантином своїми руками : залізних, сталевих і дерев’яних

Почнемо з оббивки дерев’яних дверей. Для початку необхідно придбати сам дермантин, пластову вату (ватин) або поролон, а також не забути купити меблеві цвяхи з капелюшком декоративного вигляду. Зупинимося на оббивці дверей зсередини приміщення. Різниця в технології робіт залежить від способу її відкриття- назовні або всередину. Розглянемо обидва варіанти.

варианты декора дверной обшивки

обивка дверей дермантином

отделка металлической двери панелями мдф

Для зручності полотно знімають з петель і кладуть на пару табуреток, знімають ручку і замкові накладки. У разі відкриття дверей назовні, дермантин відрізають на 10 сантиметрів більше розмірів дверного полотна. Причому, це стосується як довжини, так і ширини. Далі необхідно вирізати три смужки шириною по 14 сантиметрів з матеріалу для оббивки дверей. Дві повинні бути рівними довжині двері, а одна- ширині.

За всім сторонам полотна, крім тієї, на якій знаходяться петлі, робляться валики, які мають певну мету- утеплення. Вони виготовляються з нарізаних смужок дермантину, в які замотується поролон або вата. Відбувається це таким чином: по краях дверного полотна прибивається одна кромка смуги виворітного стороною вгору, в неї вкладається скручений поролон і прибивається другий кромка. Готовий валик повинен закрити всі наявні зазори, але не заважати при відкритті або закриття дверної конструкції. До речі, технологія оббивки залізних дверей дуже схожа на ту, про яку тут розповідається, з тією тільки різницею, що на полотно, з боку оббивки, спеціальним клеєм наклеюється фанера, або тільки по периметру- дерев’яні планки.

На заключному етапі приступають до самої оббивці. На поверхню основи розстеляють поролон або ватин, зверху його покривають дермантином. З боку розташування дверних петель залишають більший запас. Почати оббивку потрібно з того краю, де розташований замок. Дермантин підвертають і прибивають до полотнища меблевими цвяхами. Край оббивного матеріалу з боку петель прибивається безпосередньо до лиштви.

У разі відкриття вхідних дверей всередину, полотно дермантину вирізують за розмірами дверного полотна. Весь процес роботи такий же, як і в попередньому випадку. Різниця полягає в тому, що готові валики заходять тут за полотно дверей.

Оздоблення вхідних дверей ламінатом, МДФ та іншими матеріалами для перетяжки обшивки

Можна зробити обробку міжкімнатних дверей своїми руками. Для цього існують різні види матеріалів- шпон, ламінат, плити МДФ. Можливо покрити її лаком або просто пофарбувати. Іноді її прикрашають вініловими наклейками або роблять декупаж. Цікава техніка обробки- кракелюр. Він сподобається любителям антикваріату. Можливе виконання інкрустації. Для такого виду обробки застосовують вітражі та дзеркала, шкіру або рогожу, завіси з бамбука.

Досить часто обробку металевих дверей роблять за допомогою ламінату, порошкового напилення або штучної шкіри. Дуже ефектно виглядають тут ковані елементи обробки.

Ще одним варіантом будуть двері металеві з обробкою МДФ. Це досить міцний матеріал, до того ж, така оббивка додасть конструкції вид, схожий на виріб з дерева.

© 3195 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.