Обладнання для згинання арматури

Оборудование для гибки арматуры

Обладнання для згинання арматури на сьогоднішній день широко застосовується практично на всіх будівельних об’єктах. За допомогою цієї спеціалізованої техніки будівельники згинають арматурні стержні. Як відомо, більшість будівельних робіт тісно пов’язане з виготовленням бетонної суміші. Зараз для цього застосовується нове сучасне обладнання, яке створене спеціально для полегшення роботи будівельників.

Верстати для гнуття, які призначені для арматурної сталі, здатні змінювати метал різного розміру і діаметру.

Так як зараз арматурні заготовки використовуються практично у всіх бетонних виробах, найкраще мати на будівельній ділянці спеціалізоване обладнання. Вручну виконати згинання арматурних пластин майже неможливо. А якщо будівельникам це все-таки вдалося, то найвірогідніше вигин вийти не таким як потрібно.

Перевага згинальних верстатів

Слід зазначити, що в процесі роботи метал змінює свої розміри і параметри. Після цієї процедури вже буде неможливо повернути початкові форми виробу. Тому дуже важливо перед початком роботи точно виміряти арматурні заготовки. Як правило, параметри завжди вказуються безпосередньо на поверхні самих пластин. Якщо ж їх немає, то всі розрахунки доведеться робити самостійно.

Застосування згинальних верстатів дає масу переваг:

він дуже легкий і простий в експлуатації ;

станки для арматури відрізняються компактними розмірами, завдяки яким їх можна встановлювати де завгодно;

устаткування відрізняється портативністю. Саме тому їх можна переносити з місця на місце і пересувати по будівельному об’єкту ;

вся дана техніка оснащена спеціальним механізмом безступінчатого регулювання ;

за допомогою даного спеціалізованого обладнання є можливість зігнути арматуру і надати їй правильну форму. А це дуже важливо при будівництві арочних конструкцій;

верстати для згинання арматурних заготовок дозволяють значно заощадити час і сили будівельників. Всі роботи виконуються легко і в мінімальні терміни. Вручну цю процедуру виконувати вкрай складно, а іноді- неможливо.

Розрізняють декілька видів даної техніки :

— Верстати, які призначені для згинання арматури з бухт ;

— Обладнання, за допомогою якого можна здійснити кільцеву гибку ;

— Електромеханічні і ручні верстати.

Всі вони мають високу продуктивність і здатні працювати в будь-яких умовах.

© 3369 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.