Облаштування гаража своїми руками (фото): як зробити полиці і стелажі для гаража і обладнати зручний інтер’єр

обустройство гаража

Про гаражі мріє кожен автолюбитель, а кожен власник гаража мріє про його благоустрій. Адже зміст « залізного коня» вимагає наявності всіляких інструментів, деталей, паливно-мастильних матеріалів та інших необхідних дрібниць. Але основну площу гаража займає сам транспорт, тому модернізація простору, що залишилося просто необхідна. Найпоширеніший спосіб збільшення площ придатних для складування та зберігання- металеві стелажі для гаража. Вони дозволяють скласти всі певному порядку, витримують велику вагу і не вимагають особливого догляду.

Внутрішнє благоустрій гаража : як навести порядок в гаражі, з чого і як зробити стелажі і полиці для інструменту

Питання, як обладнати гараж, хвилює багатьох. Адже досить часто в ньому не тільки стоїть автомобіль, але і зберігаються багато необхідні речі, а іноді його використовують і як домашню майстерню. Крім цього не рідко проблема нестачі вільного простору теж стоїть досить гостро.

полки и стеллажи для гаража

удобное обустройство интерьера гаража

идеальный порядок в гараже

прекрасное планирование и порядок в гараже

гараж после ремонта: прекрасная отделка и продуманные стелажи

Порядок в гараже: удобно, практично и действительно аккуратно

Плануючи дизайн гаража (фото прикладів можна подивитися на сайті), необхідно продумати всі деталі. Наприклад, якщо він буде використовуватися і як майстерня, то необхідно влаштувати верстак, за яким буде зручно працювати. Зазвичай в гаражах з одним виходом його розміщують біля торцевої стіни, так саме тут залишається більше всього вільного простору. Якщо виходів два, то краще влаштувати верстак у однієї з бічних стін.

Ще одна деталь, без якої не обходиться обладнання гаража всередині- фото це наочно підтверджують- це шафи й полиці. Так з метою пожежної безпеки варто встановити закривається металева шафа для зберігання легкозаймистих речовин. Для різних інструментів можна використовувати відкриті полиці. Вони можуть бути доповнені шафами з висувними ящиками. Стелажі можна купити готові, а можна зробити полки в гаражі своїми руками.

Саморобні металеві стелажі і полиці в гаражі ; дизайн інтер’єру гаража своїми руками

Способів, як зробити полки в гаражі, досить багато. Найпоширеніший- це зварити стійки з металевого куточка. Самі полиці можна настелити дошками, ДСП або листовим металом. Це досить міцна конструкція, але її виготовлення досить трудомістким, і вона не відрізняється мобільністю.

Інший не менш простий спосіб, якщо дозволяє міцність стельових перекриттів- зробити навісні полиці. Підвішують їх на тросах, межполочное відстань можна зафіксувати за допомогою відрізків труб. Можна зробити конструкцію більш мобільної, замінивши трубки втулками, тоді змінити висоту полиць можна буде за кілька хвилин. Незважаючи на гадану крихкість, ця модель досить міцна, адже навіть самий тонкий трос витримує навантаження в сотні кілограм.

Инструменты на стене гаража: все на местах!

Гараж, где можно и мастерить, и отдыхать, и все всегда помещается

Стелажи в гараже: в процессе создания

Достойный внимания вариант размещения вещей в гараже

Очень удобный и практичный гараж

Стелажи настоящего автолюбителя: все, что надо для дороги!

Також полиці можна навісити на стіни. Є кілька способів зробити це. Їх можна кріпити на кронштейни або на дротяні петлі. Для другого способу знадобитися міцний дріт, яку скобами кріплять в стіні, в утворену петлю вкладають саму полицю.

Ще один з варіантів оптимізації простору- навісний щит для інструментів. Він займає набагато менше місця, ніж полку. Але при цьому для гайкових ключів та інших дрібниць, які повинні бути завжди під рукою, такий спосіб зберігання набагато зручніше.

І ще трохи про облаштування гаража

Як зробити полки в гаражі своїми руками ?

Вирішуючи, як зробити полки в гаражі, потрібно відповісти на два питання : які будуть їх функції і з яких підручних матеріалів ви зможете їх виготовити. Облаштування гаража своїми руками- захоплюючий процес, що вимагає певної фантазії. Якщо потрібно зберігати довгі деталі, рейки або залишки труб, можна виготовити полку з картонних бобін і старих циліндричних ємностей, які можна розмістити горизонтально на будь-якому рівні і так забезпечити довгоочікуваний порядок в гаражі.

Цилиндрическая полка для гаража своими руками: подвешивается под потолком, внутрь вставлены удобные разделители из досок.

Багатофункціональні стелажі для гаража- що важливо при виготовленні ?

Роздумуючи, як обладнати гараж, багато хто з нас схиляються до того, що потрібні не просто ящики і шафки, а саме стелажі для гаража. Щоб було легко вибрати відповідну конструкцію, варто вивчити, як можна більше різних варіантів : стаціонарні стелажі, розбірні, пересувні і обертові. Як самому зробити цікавить варіант можна дізнатися навіть по простому фото, представленому нижче. Головне, заготовити всі необхідні матеріали і не економити на кріпленнях, безпека- головний аспект. Всі прикріплені до стін і стелі деталі повинні бути неодноразово перевірені на міцність.

Металлический стеллаж – лучший выбор для небольших пространств, позволяет удобно разместить весь инструмент и некоторые материалы в гараже.

Верстат в гаражі своїми руками- дерево або метал ?

Багато чоловіків хотіли б мати власний верстак в гаражі, такий зручний спеціальний стіл для роботи. З його допомогою дуже легко організувати не тільки майстерню, а й зберігання дрібниць. Можна використовувати старий, але міцний письмовий стіл, обладнавши його відкритими полицями і захисним покриттям зверху. Бувають також саморобні верстаки з металу- вони міцніші і будуть служити практично вічно. Конструкція такого верстата також нагадує звичайний письмовий стіл, але його виготовлення вимагає досвіду роботи з металом і відповідні інструменти. Верстат складається з короба для ящиків, стільниці та перемичок.

Металлический верстак для обустройство гаража, изготовленный самостоятельно. Ящики разного размера идеально подойдут для разногабаритных инструментов.

Обладнання гаража своїми руками- власна мийка ?

Обладнання гаража- тривалий і часто дорогий процес, в якому не буває дрібниць. Хочеться все: шафи й полиці, мийку і куточок для ремонту. Адже гараж- це та територія, де ніхто не заважає майструвати і навіть просто відпочивати. Якщо шафа в гараж можна виготовити самостійно, то мийку для автомобіля краще придбати готову. На одну машину буде достатньо найпростішої моделі мийки. Для підведення- відведення води роблять нескладну водопровідну систему, під підлогою створюють звичайну « песколовку », яка в свою чергу сполучена з найближчою каналізаційною системою. Внутрішнє облаштування гаража, що включає в себе мийку, має на увазі хорошу вентиляцію і надійно захищену проводку.

Самая простая система мойки для гаража всегда нуждается в надежной и защищенной электропроводке, системе вентиляции и создании дополнительного отвода воды.

Дизайн гаража своїми руками- обробка плиткою

Створюючи власний дизайн гаража в умовах жорсткої економії бюджету, варто подумати про облицювання стін і підлоги керамічною плиткою. Облаштувати додаткові полички досить просто, але якщо в приміщенні складно прибирати або постійно заводиться цвіль- гаражні роботи будуть не в радість. Керамічні плитки захищені від більшості механічних пошкоджень, дії хімічних речовин, зайвої вологи і навіть вогню. Головний нюанс такого благоустрою гаража- стіни повинні витримати досить важкий обробний шар з плиткою, а вибрати відповідну забарвлення і якість сьогодні не представляє ніякої праці.

Внутренняя отделка гаража при помощи обычной керамической плитки разной текстуры позволяет визуально увеличить пространство и защитить помещение от уличного шума и пыли.

Як обладнати гараж своїми руками- обробка стін штукатуркою

Як зробити стелаж або верстак самостійно можна дізнатися з численних майстер-класів, приклади яких легко знайти на нашому сайті. А самим простим і дешевим способом облицювання стін, виготовлених з цегли або каменю, є проста процедура штукатурені. Спочатку за допомогою спеціальних розчинів вирівнюють всі ямки на стінах, при затвердінні вони утворюють надійне покриття. Зверху штукатурку покривають негорючої фарбою- таку поверхню буде легко ремонтувати в майбутньому. Як обладнати гараж далі? Забезпечте надійне зберігання інструментів за допомогою полиць.

Внутренняя облицовка стен при помощи обычной штукатурки надежно защитит поверхность от разрушения и ее очень легко ремонтировать и декорировать в дальнейшем.

Інтер’єр в гаражі- дизайн, облаштування підлоги і стін

Коли приходить час забезпечити функціональне і красиве облаштування гаража всередині варто звернути увагу на сучасні технології та їх пропозиції. Інтер’єр гаража тепер не зобов’язаний бути похмурим, в брудно-сірих відтінках. Наприклад, можна нанести на підлогу або стіни, якщо вони з керамограніта, різноманітні цифрові зображення. Чоловіки віддають перевагу автомобільну символіку, а жінки різне « природне » оформлення. Пол можна покрити зображенням прибережного піску, моря, галявини з квітами або венеціанської бруківці. А як зварити полки для інструменту знає будь-який господар « з руками».

 Наливные 3D полы также могут стать отличной идеей для покрытия пола в гараже, если его не используют, как мастерскую.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.