Обслуговування котлів

Обслуживание котлов

Що значить встановити систему опалення в приватному будинку ? Це означає, що тепер можна насолоджуватися теплом і затишком у будь-який час року. Дійсно, це так. Але для того, щоб котел працював безперебійно, необхідно час від часу перевіряти його працездатність, цілісність всіх вузлів. Саме регулярне проходження такого ТО може вберегти від дорогого ремонту.

Сьогодні вартість монтажу котельного обладнання знаходиться на такому рівні, що дозволити собі подібне рішення в своєму будинку може практично кожен. І кожен сподівається, що ці витрати були останніми в цій сфері. Проте, насправді, це не так. Як і будь-яке інше обладнання, що працює з паливом, котел схильний різного виду зносу. По-перше, він працює в середовищі підвищеного тиску, переганяючи через себе теплоносій- воду чи гарячий пар. По-друге, робота приладу- це завжди робота при критично високих температурах, що не може з часом не позначатися на стані елементів конструкції. По-третє, спалювання палива завжди супроводжується виділенням побічних продуктів, особливо це стосується твердопаливних котлів. Так що огляд і налагодження такого важливого обладнання- це запорука його довгої та безперебійної роботи.

Найбільше клопоту можуть доставити своїм власникам твердопаливні котли. Тут для опалення використовуються такі види палива, як дрова чи вугілля. Всім відомо, що ці продукти при спалюванні виділяють побічні речовини, такі як гар, кіптява. Продукти горіння осідають на повітроводах, на стінках топки та інших елементах приладу. сервісне обслуговування котлів, що працюють на твердому паливі має бути регулярним. Якщо не проводити технічного огляду та чистки, ефективність тепловіддачі такого приладу буде неухильно знижуватися, а отже, зростатимуть витрати власника на паливо.

Електричні котли досить зручні у використанні: вони не виділяють шкідливих або неприємних речовин при роботі, вартість їх досить невисока. Однак і їм час від часу необхідний технічний огляд. Головним чином проблема таких пристроїв полягає в порушенні роботи електричних компонентів- проводів, схем, реле і так далі. Крім усього іншого однією з найважливіших деталей електричного котла є тен, на якому з часом збирається вапно та інші відкладення від жорсткої води. Якщо час від часу ні очищати цю деталь, рано чи пізно тен згорить і котел вийде з ладу. Тому своєчасне сервісне обслуговування теплового обладнання продовжить термін його роботи і зробить використання безпечним.

© 3183 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.