Об’єднання лоджії з кімнатою або кухнею (16 фото), правила приєднання лоджії до кімнаті та суміщення з кухнею

Объединение лоджии с комнатой

Лоджія часто є незатребуваним куточком житлової квартири, а між тим, це ті самі квадратні метри, яких так часто не вистачає. І ці самі метри потрібно використовувати з максимальною користю для себе.

З усіх існуючих варіантів перетворення винесеного за межі квартири простору в житлову зону оптимальним є об’єднання лоджії з кімнатою. В результаті грамотно проведених ремонтних робіт та оздоблення може вийти велика затишна кімната, яка забезпечить необхідний комфорт і подарує додаткове місце для зберігання потрібних у господарстві речей.

Об’єднання лоджії з кімнатою, як з’єднати кімнату з лоджією

Але перш ніж приступати до з’єднання лоджії з кімнатою, необхідно знати основні правила перепланування, в іншому випадку через необачних дій під час ремонту можна пошкодити інженерні конструкції будинку. Ось які ці правила.

отделка лоджии объединенной с кухней декоративным камнем

как сделать из лоджии кухню

Пример соединенная со спальней

рабочий кабинет на лоджии

детская комната на лоджии

рабочий кабинет на лоджии объединенной со спальней

Перед початком приєднання обов’язково потрібно зробити проект ремонту і отримати дозвіл контролюючих органів. Якщо не виконати цю вимогу, то при продажу квартири можуть виникнути серйозні проблеми.

Як би не була велика спокуса знести всю стіну, що розділяє лоджію і кімнату, робити це не рекомендується. Найчастіше суміжна стіна є несучою, тому сильне її пошкодження загрожує плачевними наслідками. Її взагалі краще залишити на місці, очистивши проріз від старого вікна.

Щоб приєднання лоджії до кімнаті в процесі експлуатації радувало комфортними відчуттями, відкриту площадку необхідно оснастити герметичним склопакетом і утеплити. Ідеальним рішенням для скління є профіль ПВХ з потрійним склопакетом.

Утеплення найкраще виконувати і зовні, і зсередини. Якщо такої можливості немає, то зсередини під утеплювачем треба покласти пароізолірующую шар. В іншому випадку у вас або у ваших сусідів на стінах, вільних від теплоизолирующей прокладки, буде збиратися конденсат. В якості ізоляції зовні краще використовувати пінопласт, а зсередини- мінеральну вату.

Лоджія поєднана з кухнею, як приєднати лоджію до кухні

Всі перераховані вище вимоги справедливі не тільки для поєднання лоджії і житлової кімнати, а й для об’єднання кухні. Є ще пара важливих нюансів.

столовая на лоджии соединенной с комнатой

как сделать из балкона рабочий кабинет

лоджия как продолжение жилой комнаты

как переделать лоджию в спальню

объединение балкона с комнатой

дизайн кухни объединенной с лоджией

Тепловий обмін будови після суміщення не повинен змінюватися. У зв’язку з цим виносити батареї або кухонну плиту при об’єднанні лоджії і кухні категорично заборонено. Для збереження тепла на даному клаптику квартири краще використовувати електричний радіатор.

[ label type = » warning «] Важливо [/ label ] [ highlight background = » # f9fec3 «] Завжди пам’ятайте, що лоджія, навіть якщо це лоджія поєднана з кухнею або кімнатою, знаходиться за межами квартири, а тому не спирається на стандартні перекриття Рівень стяжки на підлозі не повинен перевищувати положеннях 30 мм. Небажано навантажувати приєднану площу і важкої меблями. На щастя, у випадку з кухнею це вимога виконується практично завжди, адже обідній стіл і стільці важать зовсім небагато.

Дотримуючись цих нескладних правил, ви зможете зробити якісний ремонт, а оновлена лоджія як продовження кімнати послужить вам довгі роки. Її можна вписати в будь-який інтер’єр, оформивши за своїм бажанням. Фото готових проектів допоможуть вам знайти відповідне дизайнерське рішення.

Популярні питання :

У якому стилі витримати дизайн кухні з балконом або лоджією ?

Існує не так багато варіантів обробки для балконів і лоджій. Найчастіше, це пластикова або дерев’яна вагонка, або інші панелі, які кріпляться на обрешітку. Безумовно, така обробка дуже практична і гарна на вигляд, але вона істотно звужує наші можливості по вибору стилю. Коли балкон або лоджію приєднують до кімнаті, прагнуть якось об’єднати і дизайнерську складову, тобто, зробити так, щоб оновлене приміщення виглядало гармонійно і цілісно. Рекомендуємо дотримуватися таких стилів, в які може вписатися панельна обшивка стін: хай тек, мінімалізм (у випадку з пластиком) або прованс, кантрі (у випадку з натуральним деревом). Інший варіант- зробити косметичний ремонт в об’єднаному приміщенні і обробити обидві його частини одними і тими ж матеріалами. У такому випадку, ваша фантазія нічим не буде обмежена.

дизайн кухни объединенной с балконом

Які предмети інтер’єру розмістити на лоджії після об’єднання з кухнею ?

Власне, ту частину об’єднаної кухні, яка раніше була лоджією, можна як завгодно використовувати в інтер’єрі, але є одне важливе правило- там не слід розміщувати дуже важкі предмети, оскільки балкон і лоджія не мають у своїй підставі таких потужних перекриттів, як житлова кімната. Практика показує, що більшість людей, що об’єднали кухню з лоджією, використовують цю частину інтер’єру як їдальні або місця відпочинку, тобто, встановлюють там обідній стіл зі стільцями або диван.

интерьер кухни объединенной с лоджией

Чи не призведе приєднання балкона до кімнати до появи холоду і вогкості ?

Резонне питання, адже якщо не вжити необхідних заходів з утеплення і пароізоляції стін на балконі або лоджії, дійсно, може з’явитися конденсат, цвіль, вогкість, а взимку температура в кімнаті помітно знизиться. Але всіх цих проблем можна уникнути. Утепліть балкон із зовнішнього боку блоками з пінопласту, а зовні- базальтової ватою або іншими мінеральними утеплювачами, і не забудьте прокласти зверху пароізоляційну плівку.

присоединение лоджии к комнате

Як з лоджії зробити повноцінну житлову кімнату?

Якщо площа дозволяє, то чому б і ні. Але в цьому випадку мова йде скоріше не про з’єднання лоджії з житловою частиною квартири, а про благоустрій та відділенні лоджії. Слово «кімната » має на увазі, що це приміщення буде мати власні двері, а не відокремлюватися від суміжної кімнати аркою. Найчастіше, ідея про створення кімнати на лоджії виникає у разі, якщо потрібно організувати окремий робочий кабінет. Але щоб житлова кімната на лоджії була комфортною, теплою і затишною, доведеться потрудитися над утепленням стін, поставити якісні склопакети і добротну двері.

Полноценная жилая комната

Як красиво оформити об’єднання з залом ?

Зал- це представницьке приміщення в будинку. Він грає роль візитної картки. Саме по цій кімнаті гості судять про смаки господарів і їх соціальному становищі. Тому якщо проводиться об’єднання лоджії з залом, дуже важливо красиво оформити кордон між двома приміщеннями. Наприклад, якщо сконструювати складну фігурну арку з гіпсокартону, можна домогтися приголомшливого дизайнерського ефекту. Така арка стане справжньою прикрасою інтер’єру об’єднаного з лоджією залу.

как оформить объединение с залом

Який варіант з’єднання лоджії або балкона з кухнею найвдаліший ?

Краще вибирати такий варіант з’єднання з балкона з кухнею, який буде не тільки естетично виглядати, а й нести в собі якусь функціональне навантаження. Приміщення невелике, і кожен метр на рахунку. Ідеальний варіант- використовувати в якості кордону між кухнею і лоджією барну стійку. Таке дизайнерське рішення легко впишеться в будь-який інтер’єр, і буде приносити відчутну користь.

вариант соединения кухни с балконом

Як зробити з напівкруглої лоджії продовження кухні ?

Нестандартна форма лоджії може викликати труднощі в процесі облаштування інтер’єру об’єднаного приміщення. Але це момент легко обіграти і перетворити на родзинку. Існують дивани напівкруглої форми, які можна встановити на лоджії, об’єднаної з кухнею, тоді вийде своєрідне продовження у вигляді місця для післяобіднього відпочинку. Крім того, можна встановити в цьому місці круглий стіл зі стільцями, тоді продовження кухні представлятиме собою затишну їдальню.

полукруглая лоджия как продолжение кухни

Чи є переплануванням об’єднання кімнати з лоджією або балконом ?

Будь-які дії, що супроводжуються повним або частковим знесенням стін у житловому приміщенні, є переплануванням. Більш того, якщо задіяна несуча стіна, необхідно отримати офіційний дозвіл в БТІ на таке перепланування. Більшість людей нехтує правилами, і не звертається ні в дозвільні органи, ні навіть за консультацією до професійних архітекторів. Така недбалість, по-перше, може призвести до порушення стійкості стін будівлі, а по-друге- до проблем при подальшому продажі квартири, якщо така планується.

перепланировка комнаты и балкона

Яка обробка підійде для лоджії або балкона, поєднаного з кімнатою ?

Якщо правильно підготувати підставу для майбутньої обробки, тобто, вирівняти і загрунтувати стіни, то вибір оздоблення для лоджії або балкона, об’єднаного з кімнатою або кухнею, обмежується тільки вашою фантазією. Це може бути декоративна штукатурка або камінь, пробкові панелі або навіть шпалери. А якщо ви не хочете витрачати час на вирівнювання та підготовку стін, встановіть на них обрешітку і зашийте вагонкою, наприклад.

отделка лоджии декоративным камнем

Як виконати переробку лоджії в кухню?

При об’єднанні лоджії або балкона з кухнею можна використовувати приєднане простір не тільки для розміщення їдальні або куточка для відпочинку. Можна навпаки, перенести зону приготування їжі на лоджію, а інтер’єр великого приміщення зробити таким собі гібридом їдальні і вітальні. Розмістити там м’який куточок, телевізор, обідній і журнальний столики. Готувати їжу на лоджії дуже зручно, оскільки там прекрасне природне освітлення. Переробка лоджії або балкона в кухню- відмінний вихід для тих, хто живе в квартирі типу « гостинки », де кухня не передбачена зовсім.

переделка лоджии в кухню

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.