Опалення гаража своїми руками : як опалити гараж взимку, і як зробити саморобний обігрівач

система отопления гаража

Більшість автовласників мріють про своєму гаражі, в якому дуже зручно виконати невеликий ремонт транспортного засобу. Але щоб це було можливо зробити в зимовий період, необхідно своєчасно спланувати і зробити опалення гаража своїми руками або із залученням професіоналів.

Також в гаражі, де є опалення, скоріше буде випаровуватися вологість, що знаходиться на колесах авто і його кузові. Ніщо не повинно спровокувати появу корозії і проблем із запуском двигуна в холодну погоду. У приміщенні необхідно зберігати температуру п’ять градусів вище нуля, і забезпечити обов’язкову вентиляцію. У цьому огляді ми постараємося розповісти, як зробити опалення в гаражі.

Обігрівачі для гаража : газовий, дизельний, інфрачервоний, електричний ; як організувати автономний обігрів гаража?

Звичайно ж, найкращий і безпечний варіант обігріву- коли будинок і гараж є єдиним проектом із загальною системою опалення. Але це буває набагато рідше, ніж окремо стоїть будову.

отопительные котлы для гаража

печь для отопления гаража

тепловая пушка для обогрева гаража

Перш ніж вибирати спосіб прогріву, необхідно дізнатися вимоги, яким він повинен відповідати. По-перше, це підсобне приміщення, в якому зберігаються, крім автомобіля, різні технічні масла, засоби автокосметики, каністри з бензином і так далі. Тому пожежна безпека тут має першорядне значення. По-друге, наявність ефективної вентиляції є важливим чинником, оскільки будь-які випаровування повинні вчасно видалятися з приміщення.

Забороняється застосовувати саморобний газовий обігрівач для гаража. Це може бути смертельно небезпечно як для власника, так і для оточуючих. Тому обов’язково слід звернутися до газівників для того, щоб вони встановили таку систему обігріву будови. Газ- порівняно дешеве паливо з високим ККД, але не завжди він може бути підведений до гаражу, а балони використовувати для цього категорично заборонено.

Найбільш поширений електричний спосіб опалення. Перевага його полягає у величезному асортименті приладів, що розрізняються по виду і потужносним характеристикам. Одними з таких є теплові гармати електричні, для гаража вони дуже зручні. Недоліком тут є високі тарифи на електроенергію.

Можливий обігрів автодома дровами або вугіллям. Можна зробити саморобний обігрівач для гаража у вигляді буржуйки, але цей метод дуже небезпечний, щоб застосовувати його.

Дизельний обігрівач для гаража є альтернативою всім попереднім. Він прогріває приміщення способом непрямого нагрівання і дуже ефективний для тимчасового опалення.

Існує також варіант опалення за допомогою інфрачервоних джерел. Вони обігріють тільки ті предмети, які перебуватимуть в радіусі їх дії.

Найекономічніші системи опалення гаража : газові теплові гармати, котли для водяного і парового обігріву на відпрацьовуванні

Найбільш оптимальний варіант постійного опалення- використання «домашнього» водяного котла. На жаль, не у всіх автовласників є така можливість. Найчастіше застосовуються переносні обігрівачі. Там, де знаходиться одна- дві машини, цілком буде достатньо всього лише одного тепловентилятора. Найпопулярнішим з них для тимчасового опалення служить теплова гармата, яка завдяки своїй потужності може опалити приміщення за кілька хвилин. А ще є такий пристрій, як булер’ян. Він всмоктує холодне повітря, а з нього виходить вже теплий. Сама його встановлення не розжарюється і має високу пожежобезпечність.

© 3349 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.