Особливості організації опалення в гаражі

отопление в гараже

Відомо, що низькі температури негативно відбиваються на добробуті і терміни служби автотранспортних засобів незалежно від їх марки, моделі і фірми- і країни-виробника. Тому фахівці настійно рекомендують автовласникам не містити машину під відкритим небом, особливо в холодну пору року, і більше того- організувати в гаражі ефективну та економну опалювальну систему. На радість автомобілістів, останні вельми різноманітні. Так що вибір у дбайливих господарів транспортних засобів буде.

Так, було встановлено, що для обігріву технічних і, у тому числі гаражних, приміщень ідеальним варіантом є системи повітряного опалення (див. тут). Вони мають безліч переваг- зручні, практичні, абсолютно безпечні, надійні, ефективні, легко монтуються і довго служать. З встановленням обладнання без будь-яких проблем впорається навіть непрофесіонал. Досить знайомитися з інструкцією !

До числа повітряних обігрівачів, ідеально вписуються в обстановку і параметри гаражів, відносяться теплові завіси, тепловентилятори та інші агрегати, що працюють в автоматичному, напівавтоматичному і ручному режимах.

Непоганий варіант, хоча і більш проблематичний в плані пристрою,- плівкові або панельні системи інфрачервоного типу. Їх принцип роботи нагадує дію сонячного світла, який нагріває не повітря, а навколишні предмети. Цей різновид опалення вважається найбільш екологічною і безпечною для людини, тому її широко використовують не тільки при облаштуванні гаражів та інших технічних приміщень, але і житлових зон.

До самим же недорогим і невибагливим пристроїв відносяться печі на відпрацьованому маслі. Такі повітронагрівачі- оптимальний варіант для гаражів, а також автосервісів, майстерень і тому подібних об’єктів. Саме тут завжди є відпрацьоване масло, яке і можна використовувати як джерело енергії. Отже, не доведеться нести будь-яких витрат на опалення. На установку печі понад зусиль також не буде потрібно.

При експлуатації будь-яких опалювальних пристроїв не можна забувати про заходи безпеки. Агрегати потребують регулярного контролі та обслуговуванні, а також використанні згідно з правилами, встановленими виробником обладнання.

Якщо ж гараж безпосередньо примикає до будинку, то доцільно організувати загальну систему повітряного або водяного опалення. З точки зору раціональності та ефективності це самий кращий варіант.

© 3175 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.