Палісадник своїми руками

палисадник

Щоб створити палісадник своїми руками, слід приділити особливу увагу його відповідності стилю і архітектури будинку. Також важливо правильно спланувати розташування його основних елементів.

У палісаднику повинні бути присутніми рослини, відповідні його загальному стилю, а також можуть бути дерева і кошики з цветамі.Как правило, палісадник перед будинком завжди має доріжку, адже ця ділянка не тільки центральна і парадна, а ще й прохідна частина саду. Крім того, доріжка крім функціональних обов’язків має нести і естетичне навантаження, тому слід особливо ретельно підійти до вибору покриття. Найкраще зупинитися на всепогодному матеріалі. Це може бути цегла, бруківка, плитка, гравій, щебінь, гранітна крихта. В основному, ширина доріжки становить не більше 1,5 м, щоб на ній могли розминутися дві людини. Біля входу в будинок доріжка може мати невелике розширення.

Чимале значення в оформленні палісадника має огорожа. У ролі огорожі можуть виступити суцільна цегляна стіна, жива густа огорожа або дерев’яний паркан. Втім, дуже щільна і висока огорожа теж небажана, оскільки вона приховає палісадник, в який було вкладено чимало коштів і зусиль, від оточуючих людей. Одним з найбільш відповідних варіантів є огорожа з сітки- рабиці. Також можна спорудити невелику акуратну хвіртку. Встановити її особливо просто, якщо паркан і стовпи дерев’яні. Особливу увагу слід приділити оголовью, адже воно служити скріпленням між двома стовпами. Якщо стовпи металеві, то узголів’я попросту приварюється до них. Калитка з кованого заліза чудово поєднується з огорожею, виготовленої з сітчастого матеріалу.

Грунт має бути легкою, поживною. Замініть верхній шар (20- 25см) старої землі свіжим чорноземом. Дуже важливо забезпечити хороший дренаж, щоб циркуляція речовин була максимально ефективною. Для цього, під шаром чорнозему і наступного за ним піску, потрібно зробити шар щебеню середньої фракції.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.