Паперові шпалери: як правильно клеїти паперові шпалери, чи можна їх фарбувати, і як почистити

обои бумажные

->

->

Незважаючи на велику кількість вінілових і флізелінових покриттів, паперові шпалери все ще залишаються затребуваними. Головна перевага такого покриття стін- це екологічність матеріалу. Крім цього, для наклейки такого покриття використовується найпростіший безпечний клей. Решта гідності таких настінних покриттів для стін полягають в їх вартості. Рулон можна купити менш ніж за сто рублів. Паперові дитячі шпалери прекрасно підходять для обробки стін дитячих кімнат. Дизайн таких покриттів допомагає ранньому розвитку малюків. Виробники пропонують величезний вибір настінних покриттів з паперу найрізноманітніших кольорів і малюнків, які можуть використовуватися для обробки самих різних приміщень. Але їх не рекомендують використовувати для обробки стін ванних кімнат, кухонних приміщень. Недорогі стінні покриття можуть прослужити 5 і більше років.

Флізелінові і вінілові шпалери на паперовій основі; шпалери паперові з акриловим напиленням

Оздоблювальні матеріали на основі целюлози за своєю структурою підрозділяються на симплекс і дуплекс. До першої категорії належать одношарові матеріали, до другої матеріали, що мають два і більше шару. Другий шар захищає нижнє покриття від сонячних променів та інших впливів навколишнього середовища. Шпалери на паперовій основі гладкі і мають на одній стороні малюнок, який наноситься типографським методом або ручний печаткою. Серед таких покриттів існують структурні, які виготовляються з об’ємним малюнком. Це паперові шпалери під фарбування, після якої вони набувають вигляду фактурної штукатурки.

бумажные обои разных расцветок

модные красные бумажные обои

бумажные обои для детской комнаты

Виробниками випускаються також дуплексні тиснені покриття і гофровані. Великою популярністю користуються матеріали з акриловим верхнім шаром. За своїм зовнішнім виглядом вони нагадують вінілове напилення, але мають товщину в два рази менше, ніж у вінілу. Акриловий верхній шар наноситься точковим методом, завдяки такій технології цей матеріал залишається екологічно безпечним, так як він продовжують «дихати». Якщо виникла необхідність у паперових шпалерах, фото можна побачити в каталогах магазинів, що торгують цією продукцією.

Крім перерахованих вище покриттів, є матеріали з вініловим верхнім шаром. Настінні покриття з акриловим і вініловим шаром набагато міцніше простих целюлозних, вони можуть піддаватися чищенню вологою губкою, але програють останнім у екологічності.

Як клеїти паперові шпалери для стін, яким клеєм, чи можна пофарбувати паперові шпалери, і як їх зняти

Поклейка паперових шпалер повинна проводитися з максимальною обережністю, зважаючи на їх невеликої товщини. Не можна на тривалий час залишати їх з нанесеним клеєм, так як вони здатні швидко розмокати. Поверхня під обклеювання целюлозними матеріалами повинна готуватися з особливою ретельністю, оскільки всі нерівності і дефекти стін проявляються під тонким шаром. Старі покриття знімаються легко після того, як їх намочити водою. Місця розташування розеток, вимикачів та інші, де відбувається часте зіткнення людських рук з настінним покриттям з паперу, досить швидко втрачають свій первинний вигляд. Тому коли робиться поклейка паперових шпалер своїми руками потрібно під вимикачі, розетки підкладати спеціальні накладки.

Перед тим як поклеїти паперові шпалери з вініловим покриттям, їх на відміну від простих целюлозних, промазують клеєм і залишають на деякий час для набухання. Необхідно пам’ятати, що такі покриття при нанесенні клею трохи розтягуються і після висихання можуть з’явитися щілини на стиках. Тому при видаленні повітря їх не можна сильно притискати, щоб не розтягнути.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.