Паркани з цегли: фото красивих цегляних парканів для котеджів і будівництво паркану своїми руками

забор из кирпича

Будь-яка людина мріє про власний заміському будинку або облаштованому котеджі. Проте варто пам’ятати, що важливим елементом будь-якої ділянки під забудову є його огорожу. Зведення паркану дозволить вам не тільки убезпечити свій будинок і захистити всю територію від непроханих гостей, але і створить всі умови, щоб сховатися від сторонніх очей і настирливих сусідів. Найбільш надійним і простим завжди був цегляний паркан. Про основні моменти по його пристрою, а також матеріалах, їх кількості для створення даного захисного споруди ми і поговоримо в нашій статті.

Як правильно побудувати паркан для будинку з цегли: паркан цегляний з профнастилом і з ковкою

По-перше, варто обгрунтувати наш вибір саме на користь цегли. Це універсальний і доступний матеріал, який не вимагає складного монтажу, присутня постійно у продажу і забезпечує максимальну міцність і довговічність возводимой конструкції. При наявності основної споруди на ділянці, виконаної з цегли, паркан з аналогічного матеріалу послужить відмінним доповненням до всього заміському ансамблю.

забор из желтого кирпича

красивый кирпичные забор с элементами ковки

двухцветный кирпичный забор вокруг частного дома

Для будівництва загороджувальних споруд в основному використовується силікатна цегла. При більш багатому оформленні заміського будинку, що вимагає відповідних стильових рішень, огорожу з червоного або облицювальної цегли підійде як не можна до речі, в чому можна на власні очі можна переконатися, подивившись розміщені тут фото парканів.

Не варто забувати, що при розробці дизайну зборів не обов’язково виконувати всі його елементи цегляною кладкою. Досить спорудити тільки стовпи, я вільний простір між ними закрити оздоблювальної дошкою або дуже популярним в даний час профнастилом.

Паркани з цегли не виключають присутності різноманітних декоративних елементів у своїй конструкції, таких, як ковані огорожі. Вони чудово вписуються в загальний заміський багатий ансамбль, а також вказують на особливий статус господарів будинку.

Як робити фундамент під цегляний паркан ; кладка і розрахунок цегли на будівництво паркану

Природно, будь-яке будівництво починається з облаштування основи. Для цегляної огорожі досить прийнятним варіантом буде спорудження незаглибленного стрічкового фундаменту. При використанні тільки стовпів з цегли бетонні опори заливаються лише в місцях їх розташування.

Далі варто подумати про висоту і товщині нашого захисної споруди. Зазвичай красиві паркани не проектують вище 2 метрів. Цією висоти буде достатньо для виконання основних захисних функцій.

При спорудженні зборів для котеджів, фото яких тут розміщено, найчастіше використовують кладку в один або півцеглини. Вона не тільки забезпечить гарну якість і міцність огорожі, але й не потребують великої кількості будівельних матеріалів.

Середня витрата матеріалу при кладці в півцеглини становить 55 шт/м2, при кладці в один цегла- 110шт/м2. Розчин готують шляхом змішування цементу і піску в співвідношенні 1:4. Для додання додаткової міцності додають в нього трохи вапна. Отриману суміш розводять водою до утворення однорідної консистенції, максимально зручною для швидкої і якісної кладки.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.