Паркани з сітки

Заборы из сетки

Тимчасове обгородження земельних ділянок і площ вимагає застосування міцних і одночасно недорогих матеріалів. В якості таких матеріалів часто застосовуються профільовані сталеві листи і сітки. Якщо говорити про вартість, то перші явно програють, оскільки навіть самий недорогий оцинкований лист коштує дорожче якісної сітки.

Що стосується практичності і зручності, то паркани з сітки практично не поступаються огорож з інших матеріалів. Як тимчасовий матеріал, сітка для забору зручна в монтажі, міцна і достатньою мірою перешкоджає випадковому проникненню сторонніх людей і тварин. Якщо ж огороджувати садову ділянку або дачу, то сітка в якості матеріалу огорожі також відмінно підходить, зважаючи на те, що оцинкована або ж покрита полімерними матеріалами, вона здатна простояти досить довгий час. До того ж, така конструкція легко обплітається живими огорожами з плетуться рослин і чагарників, що позитивно впливає на естетику ділянки.

Мабуть, єдиним обмеженням для зборів з металевої сітки є їх слабка придатність для капітальних зборів, які встановлюються на строк більше п’яти років. Хоча, з практики відомо, що сіткові гради стоять і значно більш тривалий час. Особливо, якщо для сітки застосована товста дріт.

Монтаж сіткових огорож досить простий і займає мінімальні терміни. До того ж, металевий паркан ціна на монтаж якого сильно залежить від застосовуваних матеріалів, у разі застосування зварної сітки або ж сітки Рабиця, матиме цілком демократичну вартість. Адже він не вимагає виняткової кваліфікації робітників, що виконують монтаж і застосування складного інструменту. До того ж, сітка легко кріпиться практично на будь-яку обрешітку і опорні стовпи.

Ще однією перевагою сіткових зборів є те, що опорні стовпи для них не вимагають потужних фундаментів з великою глибиною залягання. Адже вони мають малу парусність і, відповідно не відчувають сильних навантажень на вивертання. Це визначає економію бетону і значно знижує трудомісткість робіт з установки опорних стовпів. Таким чином, такі огорожі можна з повною на те підставою назвати досить економним варіантом обгородження ділянок. Крім того, як уже говорилося, вони дуже добре заплітаються кучерявими рослинами, що дуже добре з точки зору естетики.

© 3387 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.