Перегородки з гіпсокартону фото, як зробити міжкімнатні гіпсокартонні перегородки своїми руками, пристрій, монтаж і установка

peregorodki-iz-gipsokartona-foto

Отримати додаткове житлове простір без фактичного збільшення площі квартири- чари ? Може бути, але це чарівництво під силу кожній людині, хоч трохи володіє навичками будівництва та ремонту. Відокремити невеликий кабінет, спальню або дитячу кімнату в обмеженому просторі допомагають гіпсокартонні перегородки.

Цей елемент дизайну квартири сьогодні дуже затребуваний у дизайнерів, а все завдяки легкості і використанні і широких творчих можливостей. Відчуйте і ви себе в ролі починаючого творця, а заодно розширте можливості використовуваного житлового приміщення.

Перегородки з гіпсокартону, гіпсокартонні перегородки в інтер’єрі фото

Міжкімнатні перегородки з гіпсокартону- це не тільки модні, але й неймовірно зручні конструкції, що дозволяють вирішити проблему особистого простору членів сім’ї та налагодити сприятливу атмосферу в квартирі. Серед інших, більш прикладних переваг стінок з ГКЛ можна виділити:

Екологічність. Декоративні перегородки з гіпсокартону відповідають всім вимогам екологічної безпеки, а тому можуть бути використані навіть в облаштуванні інтер’єру дитячої кімнати.

Практичність. Перегородка з гіпсокартону своїми руками зводиться дуже швидко, а під час ремонту не утворюється багато сміття. Це суттєво економить час на ремонт і нерви господині, якій належить прибирати кімнату після зведення конструкції.

Економічність. Будівельний матеріал коштує зовсім недорого, демократичною ціною відрізняється і фурнітура. Завдяки цьому пристрій перегородок з гіпсокартону доступно сім’ям зі скромним достатком.

Невелика вага. Порівняно невелика вага конструкції (25-50 кг/м2), не навантажує несучі плити в квартирі, а значить не порушує інженерні комунікації багатоквартирного будинку. За рахунок цього, до слова, перед зведенням стінки не потрібно їздити по інстанціях і погоджувати переробку.

Ідеальна рівність поверхонь. Тут навіть коментувати нічого. Зведена перегородка з гіпсокартону своїми руками з обох сторін утворює ідеально рівні поверхні, готові до обробки.

Гіпсокартон є податливим матеріалом, завдяки чому можна втілити будь-які дизайнерські задумки. Якщо поглянете на перегородки з гіпсокартону фото, то побачите, що простий глухою стіною фантазія дизайнерів не обмежується. З ГКЛ можна створити перегородки практично будь-якої форми та конфігурації, відкриті і закриті, глухі і з прорізами (або вітражами), прості та фігурні, навіть з підсвічуванням. Звичайно, все це вимагає деяких зусиль, але результат нікого ще не розчарував. Спробуйте і ви зонувати кімнату гіпсокартоном, а ми вам у цьому допоможемо.

Як зробити перегородки з гіпсокартону своїми руками, відео з установки й монтажу

Дизайн перегородок из гипсокартона

Гипсолистовые перегородки фото

Межкомнатные перегородки из гипсокартона

Фигурная перегородка с аркой

Межкомнатные перегородки и арки

Необычный вариант межкомнатной перегородки

Пропонуємо вам познайомитися з поетапною інструкцією по установці гіпсових перегородок. Для роботи знадобиться :

листи ГКЛ ;

металеві профілі ;

ізоляційний матеріал (зазвичай це мінеральна вата) ;

дерев’яний брус ;

рівень ;

шурупи і дюбелі;

шуруповерт;

дриль з функцією перфоратора ;

ножиці по металу ;

трассіровочние шнур.

Першим кроком у монтажі перегородок з гіпсокартону є розмітка простору. Трассіровочние шнуром зробіть розмітку осі на підлозі і позначте місце дверного отвору. Потім перенесіть лінії на прилеглі стіни і стелю.

На другому етапі монтуються направляючі профілі майбутньої стіни. Згідно відео, просвердлите в підлозі і підрізати профілі отвори під кріплення, вбийте в підлогу дюбелі і вкрутите шурупи. Крок між кріпленнями повинен бути не більше 1000 мм. Таким же чином зафіксуйте на стелі верхню напрямну лінію. Зріжте бортики профілю в місці дверного отвору.

Межкомнатная перегородка с окошками

Перегордка с элегантной аркой

Интересный вариант межкомнатной перегородки

Деление на комнаты при помощи гипсокартона

Перегородка из гипсокартона с аркой и нишами

Перегородка из гипсокартона с аркой

Наступний крок- монтаж стійкового профілю. Стійки закріпіть так, щоб зверху вони зайшли в направляючу на глибину не менше 20 мм, крок між металевими рейками повинен становити 600 Подгоните стійку профілі під розмір дверного отвору. Усередині них скрійте дерев’яний брус, він зміцнить конструкцію в цілому і розширить можливості дизайну перегородок з гіпсокартону.

Можна переходити до обшивки. Це, власне, кульмінація нашої розповіді про те, як зробити перегородку з гіпсокартону. Вона ведеться в три кроки:

Облицювання першої сторони стінки. З першого аркуша зніміть фаску шириною 50 мм, видаляючи заводський зріз. Закріпіть лист до каркаса, прикручуючи його шурупами з кроком в 250 мм.

Наповнення конструкції. Майже всі гіпсолітові перегородки мають усередині яке-небудь наповнення, що дозволяє поліпшити звукоізоляцію. У нашому випадку це мінеральна вата. При необхідності в порожнину можна заховати електричні комунікації.

Облицювання другої сторони, виконання порталу. Тут діємо так само, як і в п.1. Після обшивки другого боку закрийте порожнину обрізками гіпсокартонних листів. Шви зашпакльовуйте, попередньо укривши їх армуючої стрічкою.

Перегородки з гіпсокартону : запитання та відповіді

Як правильно розділити кімнату перегородкою з гіпсокартону ?

Не знаєте, як зробити перегородку в кімнаті своїми руками ? Це зовсім не складно. Для початку визначте точне місце розташування майбутньої перегородки. Мелом накресліть рівну лінію по периметру стіни. Просвердлите в стіні і підлозі необхідну кількість отворів для шурупів для швидкого монтажу конструкції. Закріпіть раму з профілів за допомогою шурупів. На внутрішній поверхні рами встановіть додаткові профілю (спосіб кріплення аналогічний). Далі закріпіть гіпсокартон за допомогою саморізів. Отже, перегородка з ГКЛ готова, можна приступати до декорування. Ви також можете подивитися детальний відео про те, як зробити перегородку з гіпсокартону самостійно.

Як сформувати округлені торці на декоративних перегородках із ГКЛ ?

Часто декоративні перегородки з гіпсокартону мають округлені торці для додання конструкції естетичного вигляду. Зробити це можна таким чином: на торець, закритий смугою гіпсокартону, накладається додаткова смуга, менше на 2см, і закріплюється саморізами таким чином, щоб з обох сторін залишилися зазори по 1 см. Зверху кріпиться ще одна смуга, теж менше попередньої на 2 см, і так кілька разів. Новоутворена ступінчаста структура буде основою округлення. Далі на конструкцію наноситься товстим шаром гіпсовий розчин, після застигання якого, можна пройтися фінішної шпаклівкою і сформувати ідеально рівну поверхню.

Изготовление декоративных перегородок из гкл

Особливості установки перегородки з ГКЛ в дитячій кімнаті

Як правило, перегородки з гіпсокартону в дитячій кімнаті встановлюються з метою розділення простору на дві зони- ігрову і зону відпочинку. При установці перегородки слід заздалегідь продумати розміщення спеціальних ніш для зберігання іграшок, книг і т.д. Якщо передбачена установка додаткових кріплень для речей, краще спочатку встановити два листа гіпсокартону по обидва боки перегородки. Оформлення перегородки може бути будь-яким, в залежності від побажань дитини і батьків. Головне, необхідно приділити особливу увагу стійкості і надійності конструкції. На фото нижче ви можете побачити вдалий приклад декорування перегородки для дитячої.

Декоративная гипсокартонная перегородка в детской комнате

Як зігнути лист гіпсокартону для фігурних перегородок ?

Існує два способи вигину гіпсокартону- мокрий і сухий. У кожному разі, знадобляться шаблони необхідних радіусів кривизни. При мокрому способі пластичність листа ГКЛ досягається за допомогою змочування поверхні, попередньо наколотої голчастим валиком. Промоклий з одного боку лист накладають на шаблон, один край закріплюють струбциною, далі лист згинають по шаблону і закріплюють другий край. Конструкція сохне близько доби. Сухий спосіб більш трудомісткий. Його застосовують для гіпсокартону, товщиною не менше 12,5 мм. Потрібно з одного боку аркуша зробити прорізи і зігнути по шаблону (прорізами вгору). Надрізи потрібно зашпаклювати, щоб вийшла рівна поверхня. Таким чином, можна отримати цікаві фігурні перегородки з гіпсокартону.

Сгибания листа гипсокартона для фигурной перегородки

Вирівнювання стін гіпсокартоном : на клей або каркас ?

Зробити в квартирі рівні стіни з гіпсокартону своїми руками досить просто. Існує два основних способи кріплення гіпсокартону до стіни :

закріпити гіпсокартон на каркас з металевих профілів;

приклеїти листи гіпсокартону безпосередньо до стіни.

Звичайно, перший спосіб буде більш надійним, але він має свої недоліки. Як правило, через товщину профілів, товщина каркаса становитиме мінімум 4см, а це досить багато, особливо для маленької кімнати.

Що стосується другого способу, то вам не доведеться виготовляти каркас і зменшувати площу приміщення. Єдиною умовою є відсутність на стінах сильно виступаючих поверхонь і різних горбів.

Выравнивание стен путем приклеивания листов гипсокартона

Монтаж перегородок з гіпсокартону

Монтаж перегородок з гіпсокартону, покрокова інструкція:

розмітка на стелі та підлозі для розташування направляючого профілю (за допомогою рівня і схилу) ;

закріплення направляючого профілю, обклеєне стрічкою (за допомогою саморізів або інших кріпильних елементів);

монтаж стійок (висота має бути на 10- 15мм менше висота від стелі і підлоги);

зміцнення стійок біля дверного отвору і закріплення горизонтальних і вертикальних профілів (для міцності каркаса) ;

перевірка вертикальності перегородки за допомогою рівня ;

обшивка перегородки з ГКЛ з одного боку ;

розміщення утеплювача і комунікацій усередині конструкції;

обшивка перегородки з іншого боку ;

закріплення стиків ГКЛ перфорованої стрічкою.

Монтаж перегородок из гипсокартона своими руками

Як влаштовані перегородки з гіпсокартону ?

Конструкція кімнатних перегородок включає в себе металевий каркас, на який з двох сторін закріплюються листи гіпсокартону. Для звукоізоляції між листами прокладається спеціальний матеріал. Листи гіпсокартону є на сьогоднішній день найпоширенішим будівельним матеріалом, зважаючи легкості монтажу конструкції і можливості виготовлення різноманітних форм. У стандартних конструкціях застосовується матеріал, який складається з гіпсового сердечника і картонної облицювання. Специфікою влаштування перегородок з гіпсокартону є можливість декорування поверхні, наприклад, за допомогою обклеювання шпалер або ж нанесення декоративної штукатурки.

Особенности конструкции перегородки из гипсокартона

Варіанти елементів дизайну гіпсокартонних стін

Для перетворення зовнішнього вигляду звичайної гіпсокартонної перегородки в квартирі використовуються такі прийоми:

формування ніш і поличок (з підсвічуванням або без) ;

формування різних прорізів і вікон;

округлені і арочні форми в отворах стіни ;

формування рельєфної поверхні за рахунок монтажу додаткових поверхонь;

округлення торців або прорізів, формування ліпнини.

Сучасний дизайн перегородок з гіпсокартону (фото нижче демонструє цікавий варіант подібного дизайну) передбачає також комбінацію декількох прийомів, що дозволяє в результаті отримати дійсно красиву і багатофункціональну конструкцію.

Дизайн стен, изготовленных из гипсокартона

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.