Переваги блочно- модульної котельні

DETAIL_PICTURE_770880_64328270

Одним з раціональних рішень питання сучасного автономного теплопостачання є придбання транспортабельної блочно-модульної опалювальної установки. У таких котелень є ряд незаперечних переваг перед стаціонарними фундаментальними котельнями. Ви можете придбати або замовити будівництво блочно- модульних котелень тут.

Блочно- модульна котельня використовується для децентралізованого теплопостачання, гарячого водопостачання та постачання промисловим паром житлових, виробничих, адміністративних, соціальних, промислових, складських об’єктів. Котельня складається з одного або декількох, в залежності від необхідної потужності, блок- модулів повної заводської готовності. Стіни модулів утеплені пожежобезпечними сендвіч- панелями різної товщини. Установки забезпечені повним комплектом технологічного обладнання. За бажанням замовника котельня забезпечується необхідним рівнем автоматизації, який забезпечить безперебійну роботу установки на дистанційному управлінні без необхідності знаходження всередині чергового обслуговуючого персоналу.

Конструкція і габаритні розміри таких котелень дозволяють досить швидко і легко монтувати і демонтувати установку для транспортування, налагодження устаткування і запуск його в експлуатацію здійснюється протягом декількох годин. Відсутність необхідності підключати котельню до теплоцентралі також скорочує часові витрати і мінімізують втрати тепла. Блочно-модульні опалювальні установки виробляють низьку за собівартістю теплову енергію. Потужність котельні можна регулювати відповідно до поточними вимогами та умовами споживання тепла.

Ярославський завод ЗАТ « Ярінжком » працює у сфері теплоенергетики вже більше двадцяти років. В даний час основним напрямком роботи компанії є виробництво міні- котелень різних видів «під ключ». Наявність власної виробничої бази, проектно- конструкторського відділу та заготівельного і механічного ділянок, оснащених сучасним обладнанням, дозволяє реалізувати проекту в максимально короткі терміни, також пропонується виготовлення нестандартних металоконструкцій за ескізами та кресленнями замовника. На всю свою продукцію завод надає гарантію та сервісне обслуговування. Вироби сертифіковані і дозволені до використання на території Росії Ростехнагляд у відповідності зі стандартами, нормами та вимогами, прийнятими в нашій країні.

© 6945 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.