Переваги дерев’яних вікон

дер окно

Пластикові вікна, настільки стрімко захопили ринок, більше не є безперечним лідером у своєму сегменті. Все більш затребуваними сьогодні стають дерев’яні вікна зі склопакетами, незважаючи на їх високу ціну. Що ж приваблює численних покупців до цієї категорії вікон?

Один з головних показників, за яким дерев’яні вікна виграють перед пластиковими- низький коефіцієнт температурного лінійного розширення. Це означає, що, на відміну від своїх пластикових конкурентів, дерев’яні вікна під впливом високих температур не мають властивості розширюватися в обсязі, а під впливом низьких звужуватися, що забезпечує довговічність їх служби.

Вони мають гарні звукоізоляційні властивості, а також сприяють збереженню тепла в будинку.

Виготовлені з натурального дерева, вони не виділяють шкідливих для здоров’я людини речовин протягом всього терміну експлуатації. Навпаки, деякі породи дерева (наприклад, модрина) виділяють фітонциди, які є природними антиоксидантами, і, тим самим, благотворно впливають на мікроклімат в будинку.

Найчастіше для обробки дерева на вікнах використовують фарби на водній основі та екологічно чисті лаки.

На відміну від вікон з пластика, вікна з дерева підлягають навіть складного ремонту.

Переваги дерев’яних вікон, як бачимо, очевидні. Крім того, сучасні технології дозволяють встановлювати в дерев’яні склопакети скла з різними властивостями. Якщо вам необхідно забезпечити додатковий захист від холоду для свого будинку, можна встановити селективне скло з « низькоемісійним » покриттям. Скло триплекс володіє протиударними властивостями. Для внесення особливих нот в дизайн приміщення підійдуть художні скла- вітражі. Для фасадного скління або темних приміщень хорошим варіантом буде просвітлене скло, светопропускная здатність якого збільшена в рази.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.