Переваги сонячних батарей

Преимущества солнечных батарей

Власники дач і заміських будинків дуже часто стикаються з проблемою електропостачання, адже при будівництві будинку далеко від міста, прокладка і підключення до нього комунікацій- справа клопітка і вельми дороге. Втім, якщо згадати, що більшість електромереж та інших комунальних систем не оновлювалась з часів СРСР, то стабільні перебої з електропостачанням, різкі скачки напруги і інші » сюрпризи» подиву практично не викликають. У зв’язку з цим все більше людей замислюються про автономний джерелі електричної енергії.

Багато зупиняють свій вибір на бензо і дизель генераторах, безсумнівно, вирішальних дану проблему, якщо електрику потрібно не цілодобово і є можливість постійного постачання паливом. Тим не менш, у електрогенератора є істотні недоліки: він пожароопасен, служить джерелом вихлопних газів і просто дуже сильно шумить.

При достатньому сонячному освітленні, можна встановити сонячні панелі, перетворюють в електрику енергію сонця. За день електроенергія накопичується в акумуляторах, що дозволяє використовувати її тоді, коли це необхідно.

На відміну від інших джерел енергії, батареї з фотоелементів :

не вимагають дорогого палива

абсолютно безпечні для людини і навколишнього середовища

абсолютно безшумні

відрізняються довговічністю (термін служби складає більше 30- 50 років) і надійністю

не потребує спеціального техобслуговуванні

мають невичерпне джерело енергії

Крім того, якщо наприкінці двадцятого століття, як правило, в нашій країні подібні пристрої дістати було дуже нелегко, а насилу здобуті панельки фотоелементів збиралися любителями вручну, то зараз сонячні батареї купити може кожен бажаючий.

За кордоном удома з геліосистема на дахах зустрічаються повсюдно. У Європі популярність фотоелектричних батарей зростає з кожним роком, а в сонячній Туреччині важко побачити будинок, їх не має.

Вартість сонячних батарей стабільно знижується, а час повної окупності зменшується, що особливо важливо для житла, що вимагає повної енергетичної незалежності.

Звичайно, існують і інші варіанти отримання електроенергії, наприклад, вітряна електростанція. Встановлювати її можна в тому випадку, якщо будинок знаходиться на відкритій височині, а вітер дме досить сильно і постійно.

Також, на відміну від сонячних панелей, вітряк повинні встановлювати фахівці, тому що найменша помилка в конструкції- і він перетворюється на безплідний, галасливий флюгер.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.