Підвіконня з мармуру для дому- що потрібно знати

Подоконники из мрамора

Ви вирішили замовити підвіконня, але не знаєте який матеріал вибрати : пластик, дерево або натуральний камінь ? Звичайно, підвіконня з пластику й дерева коштуватимуть трохи дешевше, але вони не зрівнятися з виробами з натурального каменю за своєю красою, екологічності, практичності і довговічності.

З давніх часів мармур вважається елітним оздоблювальним матеріалом, символом багатства і престижу. Його застосовують при будівництві будівель і обробці приміщень. Незвичайні кольору і неповторні малюнки каменю дозволяють створювати дизайнерам унікальні інтер’єри квартир, заміських будинків, дач, ресторанів і офісів, а високі експлуатаційні властивості- залишатися їм в ідеальному стані протягом десятиліть.

Види підвіконня з мармуру

Сьогодні виготовити підвіконня з натурального мармуру можна будь-якого розміру і форми. Як правило, товщина такого виробу становить 30 мм, але за бажанням замовника вона може досягати і 60 мм для додання виробу масивності, створення ексклюзивного фігурного профілю. Звертаючись в спеціалізовану компанію, ви можете замовити один з наступних видів підвіконь :

Прямий одинарний підвіконня- підвіконня прямокутної форми з кутами 90 градусів, довжиною до 1700 мм.

Прямий стикувальний підвіконня- виріб, що складається з декількох елементів з кутами 90 градусів і довжиною кожного елемента не більше 170 мм. У місцях стикування елементи підвіконня склеюються поліефірної мастикою з додаванням колера.

Лекальний або еркерний підвіконня- виріб, в якому мінімум один кут не дорівнює 90 градусам. Форма його може бути будь-який: прямокутної, круглої, трикутної, трапецієподібної і інший. Також можливий стикувальний варіант виконання.

Крім даних основних видів, підвіконня з натурального мармуру може виконувати декілька функцій. Наприклад, на кухні в безпосередній близькості кухонного гарнітура і вікна можливе виготовлення підвіконня- стільниці, який дозволить зробити простір більш функціональним і ергономічними. Такий виріб не тільки розширить робочу поверхню, а й зрадить вашій кухні вишуканий, елегантний вигляд.

Мармур стійкий до перепадів температури, вологості і інших зовнішніх впливів, так що для підтримки його естетичного вигляду досить протирати його вологою ганчіркою і використовувати захисні засоби.

У дитячій кімнаті або кабінеті також можливо наділити підвіконня з мармуру додатковими функціями- робочого столу. Замовивши в спеціалізованій компанії, такий як migstone.ru, нестандартну ширину вироби, ви зможете створити повноцінне робоче місце, при цьому звільнивши в кімнаті простір для інших предметів інтер’єру.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.