Планування маленької кухні, плануємо інтер’єр кухні в хрущовці

кухня маленькая

Навряд чи знайдеться людина, якого буде надихати перебування в маленькій, тісній і незатишною кухні. Як же перетворити цей куточок тепла так, щоб у ньому хотілося перебувати завжди ? Існують різні варіанти планування кухні, і кожен з них по- своєму унікальний і цікавий.

Важливим аспектом є розбивка кухні на зони для готування, мийки, термічної обробки та прийняття їжі. Для невеликого приміщення найкращим чином підійде кутове планування, при якій на стику стін в кутку знаходиться раковина, а по боках від неї розміщено решта устаткування і меблі. Природно, лінійна пласіровка є більш комфортною- вона вселяє почуття свободи, але не завжди такий варіант застосуємо до невеликих кухням.

Крім того, варто зайнятися і удосконаленням окремих елементів кухні з метою звільнення простору. Так, двері можна зробити складаний, розсувний, або розмістити на ній вішалку. Також можна видалити одну зі стін, створивши затишне приміщення для приготування їжі.

Планування маленької кухні передбачає розміщення полиць і кухонного гарнітура біля протилежних стін. Якщо кухонного начиння дуже багато, можна розмістити її на антресолях. Невелику побутову техніку та сипучі продукти найкраще визначити в нижні висувні ящики.

Кухня в хрущовці може стати затишною і привабливою при найбільш раціональному використанні вільного місця. Кожна шафа, кожна полку повинні мати своє призначення. Невеликі простору між меблями теж можна заповнити чимось корисним. Впишеться в загальний інтер’єр і невеликий відкидний столик. Найкращі матеріали- граніт, дерево і мармур.

Крім того, слід подбати і про освітлення. Тьмяне світло візуально зменшує вільний простір, тому краще віддати перевагу яскравому центральному освітленню, а також облаштувати і локальні джерела світла. Загалом, всі тони в маленькій кухні повинні бути світлими, що не перевантаженими, візуально збільшуючи приміщення.

© 6811 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.