Плитка фасадна облицювальна : фасадна плитка з металевими кріпленнями під цеглу і рваний камінь

плитка фасадная

Облицювальна плитка для оформлення фасадів будівель останнім часом дуже популярна серед фахівців і любителів красивого дизайну. Вона може мати вигляд сколотого або старої цегли, дикого і рваного каменю та інших оригінальних дизайнерських рішень різноманітних кольорів і відтінків. Її достоїнства всім очевидні, ось лише неповний їх список :

зручність монтажу ;

висока стійкість до перепадів температури і вологостійкість ;

легко обробляється і ріжеться ;

з плином часу зберігає міцність і колір.

Фасадна плитка з металевими кріпленнями укладається сухим способом. При цьому можна утеплити фасад будівлі.

Плитка клінкерна фасадна на саморезах ; фасадна плитка з керамограніта і бетону, з утеплювачем і пінопластом

Фасадна плитка виготовляється з використанням матеріалів високої якості відомих європейських виробників і володіє високими характеристиками при монтажі та експлуатації. У її складі модифікований армований бетон, тому її легко свердлити і різати в процесі монтажу. При подальшій експлуатації плитка фасадна поступово набирає міцність і захищає будівлю від негативних впливів, грибкових захворювань, вогню, і відноситься до екологічно чистих матеріалів.

фасадная плитка под красный кирпич

разноцветная фасадная плитка

фасадная плитка на частном доме

Фасадна клінкерна плитка під цеглу з кріпленнями дозволяє без особливих навичок і праці здійснювати монтаж на різних поверхнях : дерев’яний брус або колоду, цегла або блоки. Кріпильні пластини, виготовлені із смуг оцинкованої сталі, складають з виробом єдиний моноліт. Цим досягається висока механічна міцність готової плитки. При сухому способі кріплення досить просто і зручно прикрутити плитку саморізами до будь-якої поверхні.

Фасадну плитку керамогранит нині більше використовують власники котеджів і приватних будинків. Цей якісний матеріал здатний не тільки зробити будинок доглянутим і красивим, але й надати йому оригінальність і незвичайний вигляд. Завдяки монолітності цього вироби фасад і будівля добре захищені від вітру і холоду. Але сам по собі керамограніт не володіє хорошими теплоізоляційними властивостями.

Встановлена керамічна фасадна плитка, незважаючи на всі переваги, вимагає якісного утеплення. Можна використовувати окремі теплоізоляційні матеріали, які у великій кількості представлені в торгових мережах. Це стандартні утеплювачі або пінопласт.

Завдяки великій різноманітності фактур і колірних відтінків фасадної плитки, фото якої представлені у нас, можна втілити в реальність будь-які задуми та дизайнерські рішення.

Види і укладання фасадної плитки: монтаж, кріплення і клей для плитки фасадної

Установка фасадної плитки під камінь виробляється за технологією, званої « вентильований фасад». На поверхню закріплюються горизонтальні чи вертикальні напрямні з урахуванням розміру виробу. Для направляючої можна використовувати дошки, оброблені антисептиком або оцинкований профіль розміром 27 х 60 мм. Матеріал кріпиться саморізами таким способом, щоб кожне наступне виріб закривало шов і кріплення, утворюючи монолітну поверхню.

Ця конструкція дозволяє проводити одночасно і утеплення з пінополістиролу або мінеральної вати. Монтажні роботи з установки фасадної плитки під цеглу відбуваються аналогічним способом.

Ці вироби також можна використовувати і для внутрішньої обробки приміщень і будівель. Вони набагато легше силікатної цегли і дешевші.

При мокрому способі монтажу на плитці кляммери не встановлюються, що дозволяє знизити вартість виробу. Для її наклеювання можна використовувати розчин з цементу і піску або спеціальний плитковий клей, придатний для зовнішніх робіт. Клей краще, оскільки володіє хорошою міцністю і стійкістю до дії атмосфери.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.