Побілка стелі

побелка потолка

Якщо ваш сімейний бюджет обмежений, а стеля вимагає термінового оновлення свого зовнішнього вигляду, то найдешевший спосіб поліпшення його стану- побілка.

Для того щоб побілка стелі крейдою насправді поліпшила його стан, необхідно особливо уважно поставитися до підготовчих робіт. Починати слід з видалення старої побілки. Зробити це нескладно. Достатньо взяти в руки пульверизатор з теплою водою, шпатель, ганчірку і з їх допомогою крейда. Попередньо варто застелити підлогу щільним поліетиленом, закріпивши його по периметру. Якщо на стелі є патьоки або іржаві плями, стане в нагоді мідний купорос. Нанесіть його на проблемні ділянки стелі. При побілці стелі на кухні може знадобитися додаткова обробка його поверхні соляним 2-3%-ним розчином в тому випадку, якщо на стелі є закопчені ділянки.

Якщо до побілки поверхня була покрита фарбою, оздоблення стелі в такому випадку починається з сухого видалення фарби за допомогою металевого скребка. Будівельний фен полегшить цю роботу, якщо шар фарби товстий.

Наступний етап- шпатлювання тріщин і щілин, наявних на стелі. Для того щоб якісно закласти щілини, що утворилися в кутах, а також біля вікон і дверей, крім розчину шпаклівки їх необхідно зміцнити, наклеївши смужку бинта на столярний клей.

Побілка стелі своїми руками не може обійтися і без грунтовки його поверхні. Підходящу грунтовку можна підготувати самостійно. Для цього знадобиться господарське мило (200 гр.), Гашене вапно у вигляді тесту (3 кг), оліфа « Оксоль » (50-100 гр.). Нарізане стружкою мило необхідно розчинити в трьох літрах гарячої води, після чого додати оліфу і ретельно перемішати. Вапняне тісто розлучається окремо в 4 літрах води, після чого змішується з приготованим розчином. Безпосередньо перед нанесенням грунту на поверхню стелі, отриману суміш необхідно розбавити 10-11 літрами води.

Після того як грунт висохне, приступайте до побілки будь-яким зручним для вас способом: валиком, або спеціальним пульверизатором.

© 3253 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.