Побутова каналізаційна насосна станція : як влаштований насос для каналізації з подрібнювачем, дренажний і занурювальний

шланг для откачки канализации

Сучасний котедж складно уявити без наявності в господарстві різноманітних насосів. Це і насос для водопостачання або поливу, і занурювальний насос для подачі води з свердловини, і насос для відкачування каналізації, про який і піде мова далі. Каналізаційна насосна станція використовується у випадках, коли відвести стічні води самопливом не представляється можливим. Складається вона в класичному варіанті з машинного відділення, в якому стоїть насос, і приймача, в нього ведеться перекачування. Потужність станції і розмір необхідного резервуара підбираються під кожний окремий об’єкт індивідуально.

КНС (каналізаційні насосні станції) для примусової відкачування каналізації: принцип роботи

Насоси каналізаційні відрізняються простотою монтажу і використання. Діляться вони на два види:

насоси з подрібнювачем, застосовуються для унітазів з метою виведення фекальних вод;

насоси санітарні, обслуговують різні сантехнічні прилади, умивальник, душову кабіну або пральну машину.

бытовой канализационный насос

схема канализационной насосной станции

погружной насос для канализации

Дренажний насос для каналізації дозволяє зробити санвузол в будь-якій частині будинку з мінімальними фінансовими витратами. За яким же принципом він працює? Коли ви зливає воду, її рівень в корпусі підвищується і відбувається включення електродвигуна, який і виконує перекачку стоків у септик.

Фекальний насос для каналізації має практично таку ж будову, але крім цього оснащений ріжучими ножами. Вони використовуються для подрібнення великих часток, для більш зручного і швидкого проходу їх по зливним трубах. Крім цього саме завдяки ним каналізація практично не може забитися.

Каналізаційна насосна установка може бути оснащена електричним поплавком. Ця практика застосовується в погружних насосах. Він здійснює включення електромотора в момент свого спливання, тобто при досягненні певного рівня рідини навколо корпуса.

При виборі моделі зверніть увагу на рівень шуму, який він видає при роботі. Крім цього бажано наявність вугільного фільтру, який запобіжить утворенню неприємного запаху. Стандартний каналізаційний насос може примусово відвести стоки на відстань до ста метрів.

Каналізаційний насос для кухні під раковину в квартирі: пристрій і установка

Як показує практика, фекальний насос для каналізації в квартирі ставиться дуже рідко, зовсім інша справа- санітарний. Необхідність в ньому виникає, коли зробити самотечную систему не представляється можливим. Помпи, яка вбудована в пральній машині для відкачування води примусово, вистачає, а от для душової кабіни він знадобиться, якщо каналізаційна труба проходить хоча б на рівні метра від підлоги.

Насос для каналізації під раковину встановити досить просто. Уважно прочитайте інструкцію, вона додається в комплекті. Слідуючи написаному, почніть з муфт і патрубків, їх потрібно накрутити на відповідні місця. Далі кріпимо насос до підлоги, головне не забувайте залишити місце навколо для його подальшого обслуговування. Щоб він міцно тримався, використовуються спеціальні гвинти і пластикові кріплення. Далі приєднуємо до нього джерело, звідки потрібно відкачувати воду і виводимо другий вихід у каналізаційну трубу. Якщо є вигини, то краще використовувати пластикові куточки під сорок п’ять градусів. Вони більш плавні, а, отже, практично не засмічуються. Залишилося тільки підвести електрику, але довірити цей етап краще професіоналові.

Щоб вибрати хорошу каналізаційну станцію слід дотримуватися таких принципів:

безшумна ;

НЕ габаритна ;

з якісного матеріалу;

проста в монтажі і практична у використанні.

Якщо при включенні насоса відмічено навіть невелике протікання на стиках труб, то слід їх змастити силіконом більш ретельно або замінити на металопластикові.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.