Побутовки дачні : фото, креслення і проекти ; збірні, металеві та дерев’яні побутівки для дачі своїми руками

дачная бытовка

Прагнення городян (особливо великих мегаполісів) на відпочинок у вихідні або відпускні дні за місто подихати свіжим чистим повітрям не випадково. Суєта міського життя, загазованість, шум стомлюють, з цієї причини багато вирішуються набувати заміські ділянки. Хтось будує там великі комфортні для життя будинки, а іншим достатньо невеликого будови для відпочинку на вихідних в період з весни по осінь. До статі, багато жителів Праги мають невеликі ділянки, часом усього по 2000 кв.м, де вважають за краще відпочивати від міської суєти у вихідні, де знаходиться невелика будова для тимчасового перебування, вважаючи, що комфорту їм достатньо в місті.

Красиві битовки для дачі та житлові садові будиночки з верандою : фото- приклади

Темою цієї статті- буде будівництво та облаштування дачного будиночка, використовуючи в основі битовку садову. Така будова може бути тимчасовим (на період будівництва основного будинку), а може стати повноцінним житлом, справжньою окрасою дачної ділянки, все залежить від вашої фантазії, вміння, бажання і звичайно, наявності коштів. Можна придбати будівельний вагончик б / у, а приклавши руки, довести будову до досконалості.

дачная бытовка из дерева

деревянная бытовка для дачи

металлическая дачная бытовка

Багато домобудівні комбінати випускають готові побутівки дачні дерев’яні, каркасні з сендвіч-панелей, металеві блок-контейнери, які застосовуються для тимчасового проживання, для влаштування господарських приміщень, лазень та ін Але можна спорудити дачну битовку своїми руками, креслення яких підглянути в інтернеті, або виконати їх відповідно до ваших потреб.

Дачні будиночки- вагончики мають, як правило, невеликі розміри 3х6 м. Дах влаштовується односхилої або двосхилим. При бажанні, можна прилаштувати терасу, спорудивши над будиночком і терасою загальну дах. Внутрішній простір, як правило, ділиться на два- три приміщення: передпокій зону з пристроєм кухоньки і житлові кімнати. Гармонійно виглядають дачні побутівки з верандою. Веранда в теплу пору може служити їдальні або нести функцію передпокою з виділеним місцем для зберігання садового інвентаря. Хороший господар здатний перетворити битовку в невеликий житловий будиночок, з пристроєм додаткової кімнати в мансарді. У цьому випадку будівництво може вестися етапами. У перший рік встановлюється звичайна побутівка житлова, а далі по мірі появи коштів і часу добудовуються веранда або тераса, і споруджується загальна скатний дах.

Побутовий дачні своїми руками утеплена з бруса або металу: кращі проекти

Садова побутівка дачні звичайно являє собою каркасна будова, зашите з двох сторін дошками або вагонкою, з покладеним між зовнішньою і внутрішньою стінами утеплювачем. Таку битовку можна побудувати самостійно, каркас виконується з дерев’яних стовпів або металевих стійок. Інші воліють битовку з бруса, яку надалі переобладнують під лазню, або будь-яке господарське приміщення, особливо якщо будівництво житлового будинку на ділянці передбачається з бруса. Будівлі будуть поєднуватися між собою єдиним стилем.

З метою захисту від непроханих гостей часто набувають металеві контейнери. Але в такій будові проживати (навіть тимчасово) досить прохолодно. Тому необхідно виконати утеплення. Утеплити металевий контейнер можна мінеральної плитою або рулонним утеплювачем, обшити вагонкою, сайдингом або металевими листами. За цим принципом виготовляють блок-контейнери на виробництві, використовувані для проживання робітників на будівництві.

Як бачимо, битовки садові, будиночки дачні можна спорудити під тимчасове або постійне проживання, витративши на це невеликі гроші із сімейного бюджету, а підійшовши творчо до цього питання, отримати дуже хороший результат. І необізнана людина, навіть не здогадається, що в основі вашого симпатичного будиночка лежить звичайна побутівка.

© 3130 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.