Поліуретанові просочення для бетону

Полиуретановые пропитки для бетона

Досить тривалий час бетонні підлоги є одним з найбільш поширених типів покриттів, що використовуються як у самостійному вигляді, так і в якості основи під інші декоративні покриття, що визначає їх основну сферу застосування. Визначальним фактором їх вибору є досить тривалий термін експлуатації, надійність і порівняно невелика вартість. Конструкції в чистому вигляді переважно влаштовуються на майданчиках під відкритим небом і у великих за площею приміщеннях- ангари, виробничі та складські комплекси, парковки, гаражі, літні кафе, відкриті склади і т.д.

Безумовно, бетонні підлоги мають, досить серйозний запас міцності, однак під впливом постійних механічних, хімічних, пішохідних та інших видів навантажень вони поступово починають руйнуватися, з’являються раковини, відколи, сітки дрібних тріщин і т.д. У особливо вразливому становищі знаходяться відкриті майданчики, де крім вищевказаних факторів руйнують вплив роблять перепади вологості, температур і ультрафіолетові промені. Крім цього на поверхні бетонних підстав постійно відбувається значне пилоутворення, осідають сольові освіти. Саме тому виникла необхідність у розробці сучасних ефективних методів боротьби з передчасними руйнуваннями. На сьогоднішній день найбільш практичним рішенням є просочення для бетону, застосування якої допомагає значно зміцнити поверхню, підвищити зносостійкість матеріалу, забезпечує надійний захист від впливу біологічних факторів, атмосферних впливів і агресивних середовищ. Також просочення покращують зчеплення (адгезію) бетону з декоративними лакофарбовими покриттями, знепилюють підставу і готують його для подальших робіт. Використовуватися дані спецскладом можуть як при влаштуванні нових, так і при ремонті старих бетонних конструкцій.

Так само як і протиковзкі накладки на сходи, просочення для бетону мають кілька основних різновидів. Вибір того чи іншого підвиду просочення грунтується відразу на декількох чинниках- умови нанесення, марка використовуваного бетону, умови експлуатації, якість поверхні і т.д. Універсальними з цієї точки зору вважаються поліуретанові просочення, що представляють собою високодисперсний однокомпонентний матеріал і характеризуються повною поглинанням.

Поліуретанові просочення для бетону призначені для зміцнення і обробки слабких і пористих підстав, грунтування стяжок і запобігання пилоутворення. Вони можуть наноситися не тільки безпосередньо на підлоги, але і на стіни, опори, стелі та інші частини готових будов, використовуватися для обробки гіпсових, кам’яних, цегляних та інших матеріалів. Якщо говорити про бетонних складах, то припадаючи всередину їх структури і взаємодіючи при цьому з атмосферною вологою, поліуретанові просочення формують особливо міцний захисний шар. Створюване покриття відрізняється підвищеною еластичністю, що дозволяє йому витримувати незначні зрушення підстави, а також морозостійкістю і здатністю протистояти тривалого впливу води. Глибина проникнення просочення багато в чому визначається плинністю складу та відкритості пір самого бетону. Однак навіть при досить низьких температурах склад здатний проникнути на необхідну для забезпечення певних якостей глибину. У середньому глибина проникнення складає 3… 5мм. Цього вистачає для того, щоб поліпшити якісні показники бетонних підлог в 2-3 рази і гарантувати те, що поверхня зможе протягом більше 10 років успішно чинити опір навіть досить великим абразивним навантаженням.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.