правильна заточка бензопили

бензо

Ефективність роботи бензопили безпосередньо залежить від ступеня заточеного ланцюга, а також від загального стану інструменту. Стан бензопили оцінити нескладно- достатньо поглянути на що виходять тирсу. Якщо вони досить великі і мають квадратну форму, значить, пила знаходиться в хорошому стані. Якщо ж тирса нагадують брудну пил, пора подумати про заточуванні цепі.Вне залежності від моделі бензопил, для заточення ланцюга використовують круглий або плоский напилок. Якщо ви користуєтеся бензопилою часто, і заточувати її доводиться постійно, придбайте набір заточувальних інструментів, придатних для вашої моделі. У такий набір входять:

Планка з круглим напилком

пиловочної калібр

плоский напилок

Для більшої зручності при заточуванні можна також придбати лещата.

Правильна заточка бензопили залежить не тільки від підібраних інструментів, а й від грамотної організації самого процесу заточування. Дія кожного розпилювального ланки в ланцюга бензопили нагадує роботу маленького рубанка. Ефективність пиляння забезпечується за рахунок різниці висоти зуба- обмежувача і ріжучого зуба.

Нагострювання починається з роботи над ріжучими зубами. Накладіть на ланцюг шаблон. Зверніть увагу, щоб стрілки вказували в бік руху ланцюга. Проводьте загострювання поступово- один зуб зліва, другий праворуч- рівномірними поступальними рухами.

Сточування зуба- обмежувача також здійснюється за допомогою шаблону. В іншому випадку ви ризикуєте спиляти зуб занадто низько.

Для забезпечення гарної роботи бензопили може знадобитися відрегулювати її карбюратор. Регулювання бензопили проводиться за допомогою трьох типів гвинтів- L жиклера (регулює низькі обороти), Н жиклера (для роботи з високими оборотами), а також гвинта Т (регулює холостий хід бензопили).

© 3358 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.