Про всяк смак і за подібною вартості

Nedvizhimost-Ispanii-osobennosti-pokupki-zhil-ja-posredstvom-Internet_4184015975

У середині серпня поточного року іспанська Генеральна рада адміністративних керуючих і Колегія реєстраторів нерухомості прийняли спільну постанову про організацію дистанційної операції з купівлі- продажу житлової, комерційної та іншої нерухомості. Іноземці, які її купили, в даний час є можливість тільки лише один раз побувати в Іспанії для того, щоб підписати потрібні документи, щоб включити нерухомість в Регістр по майну.

Як думають фахівці іспанського ринку нерухомості, цей договір орієнтований в основному на закордонних покупців і істотно полегшує процедурні формальності. Основною ж його завданням є підвищення активності на ринку нерухомості в Іспанії.

Палітра пропозицій по різній іспанської житлової нерухомості на сьогоднішній день до такої міри багата, що без придбання не може залишитися навіть найбільш вимогливий вкладник. Тут є можливість підібрати для себе житлову нерухомість залежно від її місця розташування, виду, благоустрою, ціни і мети покупки- для того, щоб постійно проживати, проводити відпустку, здавати в оренду і так далі.

Має у своєму розпорядженні для вирішення про придбання і нинішня вартість. В окремих іспанських регіонах вона знизилися більше ніж наполовину, якщо порівнювати з докризовим часом. Зокрема, ціна на житлову нерухомість знизилася від 20 % до 50 % в Барселоні, Марбельї, Коста Браві і цілому ряді інших міст. Власне даний фактор в даний час трохи зміг оживити ринок нерухомості в Іспанії.

Все більший інтерес до цього ринку проявляється британськими та скандинавськими інвесторами, які взяли що вирішили скористатися вартісної оказією. Вони почали скуповувати « задешево » елітну нерухомість, яка знаходиться на Ібіці, Майорці, в Барселоні і Коста Браві. Середня ціна реализующейся там нерухомості в перше півріччя цього року становила приблизно один мільйон євро.

Коли громадяни великого числа країн Європи тільки лише прицінюється до нерухомості в Іспанії, то росіяни вже її заповзято набувають. Як розповів представник компанії « Коста Гарант», кореспонденту журналу для інвесторів «Біржовий лідер », вони віддають перевагу курортної нерухомості- це найчастіше відбувається в Коста Браво, Коста-дель-Соль і на Балеарських островах. Приблизно 70 відсотків російських покупців купують нерухомість за ціною до 100 тисяч євро, 20 відсотків- до 200 тисяч євро, і 10 відсотків- від 200 тисяч євро.

Інтернет та інші нинішні роз’яснювальні технології розкрили людям колосальні можливості, про які ще кілька десятиліть тому велика кількість їх навіть і не могли мріяти. Набути друзів у будь-якому куточку на планеті, віддалену роботу, дистанційне навчання- це найбільш скромний перелік того, що може дати на сьогоднішній день віртуальний простір.

Чималу роль грає « світова павутина » і в торгівлі. За допомогою Інтернету є можливість замовити і купити все що завгодно і де завгодно. У це число входить і нерухомість. Інша справа, що даний товар дорого коштує, і не будь-хто може ризикнути набувати заглазно «кота в мішку».

У Європі та США дистанційна покупка житлової нерухомості становить приблизно від 4 % до 5 % від загального числа угод. У Російській Федерації та країнах Союзу незалежних держав, де така собі форма придбання ще не зовсім звична, даний показник істотно нижчий- це приблизно від 1 % до 1,3 %. Хоча, якщо безмежно довіряти власним представникам- це ріелтори, нотаріуси, юристи, які супроводжують операцію, то нічого в цьому складного і страшного тут немає.

Звичайно процес покупки житлової нерухомості в іншій державі розбивається на декілька ступенів. Першою, і найбільш головною є вибір нерухомості. Якщо визначитися, можна вирушати в ознайомчий тур для того, щоб особисто все оглянути. Даного звичаю дотримується переважна кількість клієнтів, навіть коли нерухомість призначається не для своєї проживання, а для того, щоб здавати в оренду або отримати вид на проживання.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.