Проект планування суміщеної кухні. Кухня, поєднана з вітальнею.

совмещ

У багатьох квартирах старого планування спостерігається проблема маленької кухні. Кухня, поєднана з вітальнею,- це один з варіантів вирішення даної проблеми. Переваги такого рішення очевидні :

Візуальне збільшення простору

Позитивний вплив на емоційний стан господарки, яка, навіть займаючись кухонними справами, не відчуватиме себе відірваною від сім’ї

Можливість обідати за великим столом для великої родини, всі члени якої в маленькій кухні одночасно просто не поміщаються

Однак проект суміщеної кухні має і свої негативні моменти. Перше, що спадає на думку і викликає негативні асоціації- присутність кухонних запахів у вітальні. Навіть при наявності витяжки, ця проблема не буде повністю вирішена. Крім того, у вітальні будуть постійно присутні не тільки кухонні запахи, але і звуки працюючої побутової техніки, що також часом може створювати незручності. І, нарешті, якщо ви вирішили що поєднана кухня- це для вас, будьте готові підвищити свої вимоги до збирання на ній, адже немитий посуд більше не вдасться заховати за зачиненими дверима.

Планування суміщеної кухні- справа дизайнерів, однак, перш ніж його їм довірити, не забудьте повідомити про специфічні особливості вашої кухні і вітальні, а також особистих побажаннях.

Найпопулярніший спосіб, використовуваний для розмежування простору вітальні і кухні,- барна стійка. Вельми ефектно виглядає барна стійка, оброблена облицювальним каменем. Також приміщення можуть бути візуально відокремлені один від одного за допомогою разноуровневого статі. Однак при низьких стелях такий варіант буде небажаним. Для розмежування просторів можна використовувати і різні підлогові покриття для кухні і вітальні. Якщо площа вітальні дозволяє, цікаве рішення- установка обіднього столу на кордоні кухні і вітальні.

© 6801 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.