Проектування та виготовлення нестандартного електричного обладнання

1-1 copy_(1)

Призначені аеродромні трифазні випрямлячі для живлення споживачів електроенергії на бортах літаків і вертольотів при технічному обслуговуванні в аеропортах і для запуску двигунів.

Влаштований двоканальний аеродромний випрямляч постійного струму серії AV наступним чином:

У випрямний пристрій входять два ідентичних випрямляча з роздільними виходами і потужністю 25 кВт.

До складу силової частини випрямлячів входять тиристори, силові трансформатори, і блоки з некерованими вентилями БВ1- БВ4. Кожен блок цих вентилів складається з дванадцяти, з’єднаних в два паралельних моста вентилів.

В обох випрямлячах змінного струму передбачений захист і сигналізація індикаторів вхідної напруги, яка спрацьовує у випадках :

Виникнення перевищує допустиме значення перевантаження

Короткого замикання в силовому ланцюзі

Проектування та виготовлення нестандартного електричного обладнання

Виготовлення та проектування електричного обладнання передбачає наявність в закритому шафі для випрямляча змінного струму з чотирьох сторін знімних стінок. Відкривається двері в середній частині і кришку, що складається з трьох частин випрямляча. Середня частина кришки кріпиться болтами до каркаса. Між каркасом і кришкою випрямляча передбачені вентиляційні канали.

Два силових трансформатора встановлені в центрі шафи, над ними розміщуються панелі конденсаторів вхідних і вихідних фільтрів. Перед трансформаторами знаходяться пускачі та автоматичні вимикачі.

Панель з пакетними перемикачами і кнопки « Стоп» і « Пуск » розташовані за дверима у верхній частині. Пульт управління закріплено разом з лампами сигналізації і вимірювальними приладами, тумблерами загороджувального вогню, освячення приладів під панеллю пакетних перемикачів.

Автоматичні вимикачі, що подають напругу на блоки тиристорів знаходяться за пультом управління. Логічний блок управління знаходиться між ними.

Під блоком розташовані шинні висновки для мережі, випрямленої напруги і клемная панель виносних пультів управління. Під ними болт для заземлення, приварений до днища каркаса.

Блоки тиристорів і блоки некерованих вентилів розташовані в бічних відсіках шафи. Під ними розташовується дросель фільтра. На стінках каркаса закріплені назовні ребрами охолоджувачів блоки вентилів. Охолоджувачі прикриті стінками.

На рівні пульта управління в двері зроблено вікно, для можливості контролю показників на вимірювальних приладах. З пульта управління можна включати лампочку червоного загороджувального вогню в центрі кришки.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.