Профлист для забору : як зробити паркан з профлиста своїми руками

забор из профлиста

Огорожа необхідна будь-якій ділянці, вона не тільки приховає подробиці того, що відбувається від сусідів і подарує бажане усамітнення, але і захистить від відвідування небажаних гостей, бродячих і диких тварин. Але кожному важливо, щоб вона була красивою, довговічною і недорогий. Рішенням всіх проблем може стати установка огорож з профлиста. Це поширений і недорогий матеріал, відмінно витримує атмосферні явища, що не втрачає зовнішній вигляд десятиліттями і легко монтуємий на практично будь-які грунти. Всі ці достоїнства зробили профільний лист для забору дуже популярним.

Установка, будівництво та фото огорож з профлиста : як вибрати листи для забору

Не дивлячись на те, що профлист для забору можна віднести до легких матеріалами, несуча конструкція повинна бути досить міцною. Насамперед, необхідно враховувати вітрові навантаження. Опорні стовпи, незалежно від того, чи передбачений фундамент чи ні, повинні бути заглиблені не менше, аніж на одну третину надземної частини.

схема постройки забора из профлиста

забор из профлиста и кирпича для загородного дома

простой забор из крашеного профлиста для дачи

Варіантів, як зробити паркан з профлиста, досить багато. Найпростіший- це встановити опорні стовпи і, зміцнивши їх на лаги, пришити лист. Для стійок підійде труба діаметром не менше 76 мм або металевий куточок. Можна використовувати і дерев’яні опори, але вони менш довговічні. У якості лаг підійде квадрат невеликого перерізу, і навіть оцинкований профіль для гіпсокартонних систем.

Але це не єдине рішення, як побудувати паркан з профлиста. Можна скласти стовпчики з цегли. Можна також «підняти» паркан на фундамент. Ще можна секції зробити у вигляді рам з мелкосортового куточка з заповненням з профлиста. Варіантів досить багато. Сам матеріал легкий і практично універсальний, який підійде для обшивки будь-якої металевої або дерев’яної конструкції.

Окремо хочеться відзначити декоративні якості таких огорож. Профлист має захисне покриття, нанесене в заводських умовах, яке не боїться дії вологи і ультрафіолету, а також перепадів температур. У продажу представлені всі « традиційні» відтінки- коричневий, пісочний, зелений, теракот та інші.

Пристрій забору, монтаж і розміри профлиста ; дизайн паркану під камінь, під дерево

На перший погляд може здатися, що всі такі огорожі однотипні. Але фото огорож з профлиста в нашій галереї можуть повністю спростувати це твердження. Навіть цей, здавалося б, знайомий матеріал можна декорувати різними способами.

Дуже по-домашньому виглядають варіанти зі стовпчиками з облицювальної цегли. Особливо контрастного кольору. Виграшні поєднання жовтого і зеленого, цегляного і чорного.

Не менш цікаво виглядають паркани у вигляді металевих рам із заповненням з профлиста. Вони можуть бути різних форм. Зараз набирають популярність огорожі, прикрашені металевим мереживом- куванням або холодним гнуттям. Такі елементи вдало виглядають і в поєднанні з металопрофілем.

Всі ці паркани не вимагають додаткового догляду багато років. Але при монтажі необхідно дотримувати певну обережність. У місцях пошкодження покриття може утворюватися корозія. Якщо подряпини все ж є, їх необхідно відразу зафарбувати, можна використовувати фарбу в балончиках відповідного відтінку. Також необхідно приділити увагу місцям кріплення. Під саморіз краще підкласти гумову прокладочку, яка захистить місце стику від вологи.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.