Робимо ремонт на кухні : вибір матеріалів

delaem-remont-na-kuxne-vybor-materialov

Перед кожною людиною, яка наважується зробити ремонт на кухні, встає незмінний питання: який матеріал вибрати для стільниць. І кожних господар вирішує це питання на користь того або іншого покриття : комусь до душі ламінат, а хтось любить дерево. Звичайно, для власників великих будинків питання вибору кухонного покриття простий в порівнянні з необхідністю купувати спеціальне обладнання, наприклад, бойлер або регулятор перепаду тиску. Втім, будь-якій людині, зайнятому ремонтом, припадуть до речі наші поради та рекомендації.

Під час ремонту на кухні доводиться вибирати матеріал для стільниць у тому числі і за критерієм : натуральний або штучний. Почнемо з натуральних.

Натуральний матеріал- граніт

Для використання в цілях ремонту цей красивий натуральний камінь виточують і полірують спеціальним чином.

Чому саме це : По-перше, граніт можна знайти в дуже красивих колірних видах, створених самою природою. По-друге, це дуже стійкий матеріал, який часто використовують в ремонті. Крім цього граніт стійкий до хімічних речовин і бактеріям, також його неважко підтримувати в чистоті.

Недоліки: головний недолік граніту як матеріалу для ремонту кухні- його висока вартість.

штучний камінь

З першого погляду цей матеріал здається зовсім не відрізнятись від природного каменю, однак насправді це пластик.

Чому саме це : Пластик для ремонту в кухні можна вибрати з безлічі різних кольорів. Також він з’єднується практично бесшовно, тому стики виглядають акуратно.

Недоліки: штучний камінь не такий жароміцний і не такий стійкий до подряпин як натуральний.

кварц

Цей матеріал для ремонту кухні поєднує в собі якості як природні, так і штучні, оскільки являє собою суміш натурального кварцу і спеціально виготовлених смол.

Чому саме це : Цей матеріал- один з найміцніших серед тих, які використовуються в ремонті кухні для виготовлення стільниць. Крім того він непористий, а значить стійкий до вологи. Крім цього даний матеріал відмінно протистоїть теплу.

Недоліки: кварцове покриття стільниці часто використовується в ремонті, хоча має ряд недоліків, серед яких- необхідність ретельного догляду, а також досить висока вартість.

Збираючись робити ремонт на кухні, дайте собі відповідь на питання : чи хочете ви заощадити на матеріалах або виберете найкращі. Однак не варто забувати, що більш дорогі природні матеріали не завжди найстійкіші, а адже для ремонту кухні дуже важливий вибір саме стійких до температури і вологи матеріалів. Компанія Теплосила дозволить дізнатися більше про властивості різних предметів і обладнання для ремонту будинків і виробничих приміщень.

© 6798 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.