Робота з болгаркою

болгарка

Якщо вам належить працювати з плиткою (знімати або укладати її), арматурою, або іншими металевими заготовками, без болгарки не обійтися. При виконанні складних робіт з різання плитки, цей інструмент розглядають як « чорнової», т.к. після себе болгарка залишає нерівні зубчасті краї. Ріжуча поверхня болгарки являє собою спеціальний диск, що обертається на великій скорості.Резка болгаркою повинна проводитися в захисних окулярах, навушниках і захисному респіраторі.

Болгарки діляться на прилади, що працюють від електричної мережі та акумуляторні. Акумуляторні болгарки поки не отримали такого широкого розповсюдження на ринку будівельної техніки, проте їх переваги перед мережевими приладами очевидні. У проведенні оздоблювальних робіт важлива мобільність- саме її гарантує використання акумуляторних болгарок. Найкращими приладами вважаються ті, робота яких забезпечується на основі використання літій-іонних акумуляторів, які мають високу ємність- 3 Ач. Професійні будівельники ставляться до даного виду болгарок вельми скептично і це обгрунтовано. Для тривалих робіт вони виявляються непридатні, тому що батарейки втрачають заряд протягом 10-15 хвилин безперервної роботи. Виходом може стати комплект змінних батарей, заряджених заздалегідь.

Точність роботи болгарок забезпечується багато в чому за рахунок застосування кіл різного діаметру. Кола для болгарки дозволяють різати і шліфувати різноманітні поверхні. На ринку можна знайти три основних види кіл :

алмазні круги

Для різання каменя

Для різання металів

Кола для каменю і металів відрізняються низькою ціною, але вони не настільки довговічні, мають властивість швидко стиратися. Якщо під час ремонту або будівництва буде необхідно працювати багато і з різними поверхнями, круги доведеться замінювати дуже часто, тому їх низька вартість в підсумку виявиться не такою вже й низькою. Для інтенсивної роботи краще використовувати алмазний круг, який дозволить працювати як з кахляними поверхнями, так і прорізати бетонні стіни.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.