Ручний слюсарний інструмент

инструм

Обов’язковим атрибутом домашній майстерні кожного чоловіка є набір слюсарного інструменту. При серйозних поломки устаткування і побутової техніки ми найчастіше звертаємося до професіоналів, а ось усувати дрібні побутові неполадки чоловіки воліють самостійно. А для цього потрібен мінімальний набір інструментів.

Слюсарний набір включає в себе сукупність інструментів, які призначені для ручної обробки металу, деревини і пластика. Більшість з них можна віднести до категорії «ручний слюсарний інструмент ». Сюди входять молотки, викрутки, круглогубці і плоскогубці, надфілі, напилки, зубило, ручні лещата і багато іншого. Для будинку найчастіше набувають непрофесійний (побутовий) слюсарний інструмент. Поговоримо про особливості деяких з цих інструментів.

Гайкові ключі. Цей інструмент використовується для викручування або закручування гвинтових з’єднань. Якщо раніше для кожного отвору був необхідний окремий ключ, сьогодні на ринку будівельних матеріалів з’явилися більш-менш універсальні моделі- комбіновані ключі. Одна зі сторін такого ключа- накидною кільцевої ключ, а інша- ріжковий, відповідного розміру. Крім того, існують моделі розвідних гайкових ключів. У них діаметр розкриття вибирається самостійно.

Плоскогубці. Необхідні для загинання різних деталей, дроту, цвяхів, арматури, а також проводів. Цей інструмент широко застосовується в різних сферах діяльності і вважається одним з найбільш універсальних. Багато моделей сучасних плоскогубців оснащені викруткою на кінці ручки. Практичним вибором буде такий інструмент з ізольованими гумовими накладками на ручках, що дозволить без побоювання працювати з електропроводкою.

Ножівки по металу. Сфера застосування цього інструменту не обмежується лише металевими поверхнями. Ножівка може використовуватися і для обробки виробів з пластику, ПВХ. Ножівки з дрібними зубами використовують, коли необхідно розрізати твердий метал, а з великими- для роботи з м’якими металами і пластиком.

Якщо ви бажаєте придбати довговічні інструменти для будинку і не шкодуєте для цього грошових коштів, зверніть увагу на професійний інструмент. На відміну від побутового, він розрахований на використання у виробництві, виготовляється з якісних компонентів і має тривалий гарантійний період.

© 3372 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.