Шафи- купе в спальню, фото вбудованих і кутових шаф для спальні, переваги та недоліки

shkaf0

Центральним предметом інтер’єру в спальні, звичайно, є ліжко. Однак не варто забувати і ще про один, також важливим елементом даного простору. Це шафа для спальні. Адже тільки його присутність дозволяє раціонально використовувати приміщення, вмістити всі предмети гардероба, спальне приладдя і ще багато всякої дрібниці. Однак не все так просто, як здається на перший погляд. Існує безліч невеликих спалень, де ліжко насилу поміщається, не кажучи вже про щось більше. Але і тут є варіант, такий як шафа- купе, про який ми зараз і поговоримо.

Шафа- купе в спальню : види конструкцій, фото дизайну

Шафа- купе є дуже зручним і сучасним елементом інтер’єру спальної кімнати. Його використання є не тільки функціональним, але й естетично обгрунтованим. Варіантів його дизайну існує безліч, завдяки чому можна підібрати конструкцію під будь-який інтер’єр і обстановку кімнати.

Шкафы купе фото в спальню

Шкафы в спальню фото

Спальни со шкафом купе

Шафи- купе бувають звичайними і вбудованими. Звичайний варіант підбирають під певну виділене місце в кімнаті. Вбудовану модель можна розташувати практично в будь-якому просторі, будь то стінна ніша, або кут. Відмінною особливістю таких шаф є індивідуальний підхід при виготовленні, коли як зовнішнє, так і внутрішнє наповнення шафи купе в спальню залежить лише від бажання замовника. Внаслідок чого виходить конструкція, що повністю відповідає вашим індивідуальним вимогам.

Виділяють безліч типів виконання такої шафи для одягу в спальню в залежності від його форми і розташування, а також від матеріалу виготовлення. По розташуванню в кімнаті виділяють фронтальні види, що розташовуються уздовж стін, кутові і радіальні, причому як із зовнішнім, так і внутрішнім радіусом.

Оригінальні шафи для спальні, моделі з дзеркалом

Особливу увагу варто приділити конструкції дверей шафи. Вони є розсувними, тому максимально економлять простір у відритому стані. Для більш оригінального виконання дверцят виконують зі скла, отримуючи вбудована шафа із дзеркалом в спальні.

Варіантів виконання вбудованих шаф- купе в спальню безліч. Найбільш бюджетним є виготовлення даної конструкції з плити МДФ. Хоча при бажанні, його можна виконати і з натуральної деревини, починаючи від сосни і закінчуючи червоним деревом.

При обстановці вашого житла в сучасному стилі відмінно впишуться в інтер’єр моделі з пластика і на алюмінієвому каркасі. Використання даних матеріалів дозволяє урізноманітнити варіації дизайнерських рішень, отримуючи тим самим оригінальні конструкції, іноді вельми хитромудрих форм.

При величезній кількості переваг, існують і недоліки даних конструкцій. Вбудована шафа-купе кутовий в спальню неможливо у випадку переїзду забрати з собою і розмістити в іншому приміщенні. Його вартість буде дещо вище порівнянного за обсягом звичайної шафи за рахунок індивідуального підходу при виготовленні, а також витрат з його встановлення.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.