Штори рулонні (фото): рулонні штори на пластикові вікна своїми руками

рулонные шторы в гостиной

Вікна дають можливість потрапити в наш будинок свіжому повітрю і сонячного світла. Але днем цього світла буває занадто багато, а ввечері хочеться захистити своє життя від сторонніх поглядів, і тоді на допомогу приходять штори. Яких тільки конструкцій не придумали люди, щоб захистити себе і свій будинок і мати можливість регулювати рівень природного освітлення.

Сьогодні все частіше можна зустріти рулонні штори на вікнах. Це більш сучасна і зручна конструкція, яка органічно впишеться практично в будь-який інтер’єр і при цьому не займе багато місця. Крім компактності у рулонних конструкцій є й інші достоїнства, завдяки яким вони і стали настільки популярні.

Рулонні штори в інтер’єрі: для кухні на вікна, на балкон, в дитячу кімнату

Компактність, стильний вигляд, просте і зручне управління- все це рулонні штори, відгуки про які говорять про їх безперечних перевагах. Зручна конструкція рулонних штор дозволяє займати їм мінімальне місце в зібраному стані. Це дуже зручно тоді, коли вони не потрібні. Вікно в цей момент повністю відкрито і ніщо не загороджує вид з нього. Зручно це ще й тим, що коли штори складені, на них не осідає пил і бруд, і тому вони реї потребують чищення.

рулонные шторы в спальне

рулонные шторы в гостиной

рулонные шторы в кухне

Особливо це зручно на кухні, де під час готування на поверхні осідають різні забруднення. Використання рулонних штор для кухні спрощує догляд і підтримку необхідного рівня чистоти. Ще однією перевагою є те, що карниз можна повісити безпосередньо над віконною рамою і таким чином, підвіконня завжди буде відкритий, і його можна використовувати як додаткове місце зберігання або робочу поверхню. Якщо ви вирішили використовувати рулонні штори на кухні, фото на сайті допоможуть вибрати найбільш відповідне рішення для вашого інтер’єру.

Зручні рулонні конструкції і для балконних дверей. Їх можна повісити окремими секціями на вікно і на двері. Для того щоб потрапити на балкон їх не треба збирати, так як вони будуть переміщатися разом з дверима. У дитячій вони можуть не тільки виконувати свою функцію, а й стати ігровим елементом, адже управління ними так схоже на підйом і спуск вітрил, що навряд чи залишить байдужим маленького мандрівника. А ще їх можна використовувати як екран для телевізійного проектора або перегляду слайдів. Як використовувати їх у своєму інтер’єрі, кожен господар вирішує сам, тим більше що виробники пропонують різні конструкції рулонних штор для реалізації цих ідей.

Рулонні касетні штори : автоматичні, з електроприводом і міні- рулонні штори

Штори рулонні мають кілька типових конструкцій, кожна з яких має свої особливості. Найпростішою є відкриті рулонні штори. Вони складаються з полотна і барабана, на яке це полотно намотується. Управління здійснюється за допомогою тросів і фіксатора. Фіксатор дозволяє закріплювати полотно в різних положеннях, коли потрібно різна ступінь перекриття віконного отвору.

Рулонні штори для пластикових вікон мають направляючі і завдяки цьому можуть встановлюватися як на вікно, так і всередині склопакета. Остання конструкція є найбільш зручною та ефективною, так як повністю виключає можливість забруднення полотна. Єдиним недоліком такої системи, то, що ремонт її можливий тільки в умові майстерні. Але висока ступінь надійності практично виключає можливість поломки.

Ще одним різновидом є касетні рулонні штори, вони так само розроблені для вікон ПВХ і монтуються окремо на кожну стулку. Це дає можливість роздільного управління секціями штор залежно від того, наскільки потрібна прочинити стулку.

Особливо зручна система « день- ніч» дозволяє ефективно і плавно регулювати рівень природного освітлення і при необхідності створити повне затемнення. Така штора складається з двох полотен з чергуються прозорими і непрозорими вставками. Регулювання ступеня затемнення забезпечується за рахунок зміщення полотен відносно один одного. Велика частина рулонних штор має ручне управління, але є і більш складні моделі з електроприводом. Для зручності багато з систем з електроприводом мають пульти дистанційного управління.

Тканина для рулонних штор, фурнітура та кріплення : як повісити рулонну штору ?

При бажанні можна виготовити рулонні штори своїми руками. Для цього буде потрібно карниз, тканина, механізм і фурнітура управління. Все це можна придбати окремо і зібрати. Це не тільки дає можливість заощадити, але, перш за все, зробити власну конструкцію, найбільш підходящу для вашого інтер’єру. Нерідко до цього вдаються, коли є нестандартний віконний отвір, наприклад в будинках старої споруди.

Найчастіше самостійно виробляють установку рулонних штор. З такою роботою може впоратися і початківець майстер. Монтаж рулонних штор своїми руками зручний тим, що можна прибрести готову конструкцію, і не чекати приїзду майстра, що дозволяє скоротити час на установку.

->

->

При цьому треба знати, як кріпити рулонні штори. Якщо виникають якісь питання, то можна вивчити інструкцію або запитати про це продавця- консультанта. Хоча технологія установки досить проста. Спочатку треба повністю розгорнути штори і таким чином визначити висоти, на яку їх необхідно повісити. Потім, залежно від типу кріплення просвердлити необхідні отвори і зафіксувати в ні карниз або касету. При роботі з вікнами ПВХ треба дотримуватися обережності, щоб при свердлінні не пошкодити склопакет. Після закріплення карниза або касети залишиться тільки відрегулювати систему управління, а при наявності електроприводу підключити його до електромережі.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.