Штукатурка (фото): суха, еластична, акрилова, рідка, мінеральна, полімерна ; які існують різновиди, і яку штукатурку вибрати?

виды штукатурки

Незважаючи на появу безлічі нових оздоблювальних матеріалів, фінішна штукатурка стін і стелі донині залишається одним з найбільш популярних варіантів оформлення інтер’єру. Безперечною перевагою такого методу обробки є мінімальна товщина при довговічності покриття. Оброблена якісної штукатуркою поверхню навіть через кілька років буде виглядати свіжо, а завдяки різноманіттю текстур в приміщенні може бути легко відтворений будь-який стиль. Існує кілька основних видів даного матеріалу, що розрізняються своїми властивостями: мокра і суха штукатурка, акрилова та мінеральна і багато інших.

Високоякісна штукатурка звукоізоляційна, моделююча, універсальна

Мало хто знає, що крім звичайних видів існують спеціальні типи даної продукції оздоблення. До таких відноситься, наприклад, звукоїзолірующая мокра штукатурка, іменована також акустичною. Звуковбирні характеристики вона отримує завдяки легким наповнювачам, найчастіше гранульованим з частками розміром не більше 5 міліметрів. Функцію таких частинок може виконувати подрібнена пемза, керамзит, вермикуліт. Порожні наповнювачі сприяють вкрай невеликий щільності виробу. Також в матеріал може додаватися порошок алюмінію, що виділяє газ по мірі висихання і тим самим збільшує пористість штукатурного шару.

акриловая штукатурка

венецианская штукатурка

фактурная штукатурка

Для тих, кому набридли стандартні рівні стіни, відмінним варіантом обробки може стати моделююча еластична штукатурка. Головною її особливістю є те, що матеріалу можна надати будь-яку форму. Причому ця форма буде закріплена і не загубиться навіть при великих температурних перепадах. Прикрашати їй можна як стіни, так і стелі. Що стосується кольору обробки, його можна змінити двома способами. Один з них- додавання спеціальних барвників до складу. Крім того, забарвити можна вже декоровану поверхню, природно, після того, як вона висохне.

Нерідко для обробки внутрішніх і зовнішніх стін застосовується універсальна рідка штукатурка. Популярність її обумовлена низкою причин. По-перше, вона чудово переносить більшість негативних впливів: підвищений рівень вологості, ультрафіолет, погодні явища. По-друге, з плином часу штукатурка не обсипається і не тріскається, а використовуючи її в якості грунтового шару, можна додатково пофарбувати поверхню. По-третє, матеріал прекрасно зчіплюється з будь-якими видами поверхні, незалежно від їх мінерального складу.

Обробна паропроникна штукатурка : для яких цілей вона використовується?

Намагаючись визначити, яка штукатурка краще, не можна забувати про паропроникних матеріалах. До таких належать силікатні, акрилові, мінеральні, силіконові матеріали, кожен з яких має свої особливості.

Так, акрилова штукатурка виготовляється у вигляді готової до використання маси. В’язкою речовиною в ній виступає водна дисперсія синтетичних смол, що забезпечує високу ступінь паропропускаєма. Акрил еластичний і стійкий до коливань температури. Хоча даний матеріал і притягує бруд в результаті відсутності нейтральної електростатичність, його низька поглощаемость дозволяє уникнути структурних забруднень. А добавки біоцидів ефективно захистять поверхню від мікроорганізмів.

Високою міцністю і при цьому низькою вартістю, особливо, у порівнянні з іншими тонкошаровими штукатурками, володіє мінеральна штукатурка. Перераховані якості обумовлюються застосуванням цементу як сполучної речовини в її складі. Виробляється продукція у вигляді сухої суміші з цементу, крихти і ряду добавок, що знижують водопоглощаемость обробки. Єдиним недоліком матеріалу є обмежена колірна гама.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.