Сітка для забору : зварні паркани і огорожі з сітки рабиці для дачі

сетка для забора

Що ж собою являє металева сітка для забору ? По-перше, це рабиця. Виготовляється на сеткоплетельном верстаті з оцинкованої, неоцинкованої або покритої полімером дроту. Має квадратні або ромбоподібні осередку. Спочатку вона використовувалася для штукатурних робіт, згодом область її застосування розширилася. Зокрема, її стали застосовувати при спорудженні огорож. Другий варіант- зварна сітка для огорож. Виготовляється з низьковуглецевої дроту. У місцях переплетення вертикальних і горизонтальних рядів з’єднується точковим зварюванням. Переваги цього матеріалу в довголіття, а ось недоліком є не дуже привабливий вигляд. Хоча і тут виробники зробили крок вперед- стали виготовляти її зі сталевого дроту з кольоровим полімерним покриттям.

Встановлення огорожі з сітки рабиці (фото) ; як зробити паркан з рабиці своїми руками

Найчастіше установку паркану з зварної сітки і рабиці воліють дачники, так як це відносно недорогий матеріал, і досить довговічний. Посаджені уздовж такої огорожі рослини не опиняться в тіні, територія буде більш провітрюваної.

секционный забор из сетки рабицы

декоративное ограждение из сетки

схема установки забора из сетки рабицы

Якщо ж захочеться заховати від зовнішніх поглядів будь-яку частину своєї ділянки, то вздовж такої огорожі можна посадити рослини- ліани, наприклад, декоративний виноград. Вони з часом заплетуть осередку огорожі, і вона буде походити на живопліт, що додасть вашому будинку романтичність і загадковість. Огорожа з рабиці можна побудувати самостійно, нижче ви прочитаєте, як виготовити таку огорожу, а який варіант вибрати, вирішувати вам.

Сітка зварна оцинкована для забору : монтаж і пристрій паркану з сітки рабиці

Тепер докладніше про те, як зробити паркан із сітки рабиці своїми руками. Спочатку необхідно виміряти периметр огорожі, щоб купити потрібну кількість матеріалу. Він продається рулонами довжиною від 10 до 20 м в магазинах будматеріалів. Виходячи з висоти огорожі, вибираємо рулон потрібної ширини. Встановлюємо стовпи майбутньої огорожі на відстані не більше 2-2,5 м один від одного. Пам’ятайте, що чим ширше крок між опорами, тим більше вірогідність провисання секцій після кріплення. Бетонуючи стовпи (краще використовувати металеві), чекаємо затвердіння фундаменту, це відбудеться приблизно протягом доби. Кріпити сітку потрібно до стовпів, натягуючи її, використовувати для кріплення дріт, цвяхи або зварювання.

Огорожа буде виглядати акуратніше, якщо горизонтально зверху і знизу огородження ви встановите поперечини з дошки або бруса, прикріпивши їх до стовпів саморізами або болтами, а вже до цих поперечин буде прикручена або прибита сітка. Якщо одного рулону не вистачає для обраної довжини огорожі, то краї двох суміжних рулонів необхідно з’єднати. Тут можна скористатися дротом.

Але ще більш красивими є паркани секційні з рабиці або зварної сітки. Елемент огорожі являють собою раму з металевого куточка, до якої приварюється сітка. Такі секції можна виготовити самостійно, а можна купити готові. Правда, така огорожа буде коштувати трохи дорожче. Але і виглядає цікавіше.

Огорожа з зварної сітки влаштовується аналогічно огорожі з рабиці, якщо полотно придбали у вигляді рулону. У тому випадку, якщо у вас в наявності секції певної довжини, то відстань між стовпами робимо кратним довжині цих елементів.

Якщо ви придбали матеріал з полімерним покриттям, то вам доведеться пофарбувати тільки стовпи, попередньо загрунтувавши їх. Фарбу вибираємо спеціальну для зовнішніх робіт по металу. Якщо вирішили пофарбувати і сітку, то скористайтеся пензлем. Валик і пульверизатор тут будуть не доречні.

Як бачимо, сітка для паркану- матеріал досить поширений, в спорудженні огорожі ділянки простий, довговічний, недорогий. До єдиного мінусу, мабуть, можна віднести те, що огорожа з неї не виглядає високохудожньо. Але якщо ваш дачний ділянка не передбачає великих фінансових вкладень, якщо це місце докладання праці та короткочасного відпочинку, то такий варіант огорожі вам підходить.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.