Софа- диван

sofa-divan

Софа- це дуже популярна і завжди затребувана модель диванів. Особливість цієї моделі полягає в тому, що її підлокітники і задня спинка мають приблизно однакову висоту. У деяких варіантах існує незначна різниця по висоті, але в основному ця різниця відсутня, і спинка плавно перетікає в зручні високі підлокітники, створюючи тим самим єдине ціле. Зазвичай цей предмет м’яких меблів має масивні і зручні подушки, оббиті тим же матеріалом, що і сам диван, або матеріалом, гармонійно смотрящим з основним кольором. Комбінуючи по- різному їх положення, можна створити найкомфортніше місце для відпочинку. Подушки можна за бажанням зовсім прибирати, особливо тоді, коли диван-софа трансформується в просторе спальне місце.

Само базове місце софи дозволяє відпочивати на дивані без розкладання. Існують також моделі, що не володіють трансформирующим механізмом, але мають місткі ящики для зберігання речей. Такі варіанти прекрасно підходять для прихожих або невеликих віталень, де розкладати спальне місце не вимагається. Також такі варіанти прекрасно підходять для офісних і службових приміщень або для деяких кухонь.

Оббивні матеріали, як і у всіх інших модельних варіантах, підбираються під колір вже існуючих тонів в інтер’єрі. Для більш точного збігу можна оформити замовлення на оббивку з вподобаного матеріалу, скомпонувавши як варіант різні фактури і кольору.

Розміщення цієї моделі може бути здійснено абсолютно в будь-якому місці кімнати. Чіткі форми софи візуально справляються однаково добре і з завданням зонування, і з завданням заповнення одного з вільних кутів. Якщо модель має висувним механізмом, необхідно переконатися, щоб його роботі не заважали ніякі предмети, що знаходяться по сусідству в кімнаті. Будь-яка з даних моделей може або щільно прилягати до підлоги, або стояти на невисоких ніжках.

Цікавий дизайн цієї м’яких меблів завжди приковував до себе погляди покупців це одна з найпопулярніших моделей, яку воліють купувати. Завдяки великому модельному ряду, софі сьогодні під силу впоратися з будь інтер’єрної завданням. Майже завжди присутня напівжорстка основа дозволяє насолоджуватися самим комфортним відпочинком. Софа прекрасно підходить і для дитячих кімнат, тільки в цьому варіанті вона може трохи відрізнятися за формою від стандартних моделей, але саме такими формами вона привертає дитячі погляди, підкреслює райдужність натури і дарує кожен день гарний настрій.

В Інтернет- магазині диванів можна знайти саме ту модель софи, яка стане прикрасою будь-якої кімнати.

© 2018 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.