Стелі підвісні в квартирі: фото стель з гіпсокартону, рейкових і інших видів підвісних стель, особливості дизайну і монтажу своїми руками

Потолки подвесные

Підвісна стеля- одна з головних особливостей сучасного інтер’єру. Сьогодні складно собі уявити повноцінний ремонт без використання навісних систем. Вони дозволяють втілити найсміливіші дизайнерські ідеї і перемогти архітектурні обмеження типових планувань. Перелічити всі види підвісних стель просто неможливо. З розвитком будівельних матеріалів і різних технологій кріплень, практично кожен день народжуються нові рішення для обробки стелі. Сьогодні він може бути дерев’яний, металевий, гіпсокартонний, скляний, пластиковий і так далі.

Підвісна стеля з підсвічуванням і без : фотогалерея, види, дизайн

Стрімко зрослу популярність підвісних стель пояснити легко. По-перше, вони пов’язані з «сухими» будівельними роботами і не створюють великої кількості бруду і сміття під час монтажу. По-друге, будь-яка з систем дозволяє отримати ідеально рівну поверхню і заховати всі комунікації. По-третє, дизайн підвісних стель з гіпсокартону та інших матеріалів дозволяє створювати практично будь-які конструкції, що дає нічим необмежених простір для втілення художніх ідей.

Подвесные потолки из гипсокартона фото

Подвесные потолки фото

Подвесные потолки в квартире фото

Найпопулярнішими можна сміливо назвати гіпсокартонні системи. Вони досить дешеві, прості в монтажі і можуть піддаватися різним видам обробки. Крім цього, вони підходять для більшості житлових приміщень. До того ж гіпсокартонні підвісні стелі, відгуки це підтверджують, підвищують тепло- і шумоізоляцію в кімнатах, що в умовах сучасного міста немаловажно. Саме тому їх можна зустріти практично в кожній квартирі. Єдиний недолік цього матеріалу- низька стійкість до дії високої вологості. Тому підвісна стеля у ванній, фото це тільки підтверджують, краще робити з пластикових панелей або вологостійкого гіпсокартону.

У лазнях і саунах більш доречні стелі з дерев’яної вагонки. Дерево- ідеальний матеріал для таких приміщень. Також добре в складних умовах показали себе підвісні алюмінієві стелі. Вони не бояться вологи, перепаду температур, мають невисокий коефіцієнт розширення матеріалу. Всі ці якості дозволяють їх використовувати у ванних кімнатах, на кухнях і навіть на відкритих верандах.

Підвісна стеля типу « Армстронг » сьогодні нечасто зустрінеш у житловому приміщенні, але він як і раніше користується попитом для обробки офісів, торгових залів і виробничих площ. Його незаперечною перевагою є простий і швидкий монтаж, можливість додавати і змінювати приховані комунікації.

Також набирають популярність різні види скляних стель. Це можуть бути і стелі « Армстронг », де замість звичних мінеральних плит використовуються скляні касети, а можуть бути і конструкції з іншим типом кріплення. Вони рідко покривають всю площу кімнати, а частіше складають якийсь фрагмент з підсвічуванням. Шикарно виглядають стелі з вітражами і фотодруком.

Монтуємо підвісна стеля своїми руками, правила установки

Будь установка підвісних стель своїми руками незалежно від обраної технології або матеріалу починається з монтажу несучої конструкції. У більшості випадків це спеціальні металеві профілі, рідше- звичайний дерев’яний брус.

Порядок пристрої обрешітки має спільні непорушні правила. Будь підвісна стеля своїми руками починається з знаходження горизонталі. Для цього визначають саму нижню точку площини підстави і відступивши від неї на необхідну відстань, по периметру приміщення під рівень (гідро- або лазерний) відбивають межу.

Після цього монтують « обв’язку »- початковий елемент будь обрешітки. Для металевих систем кріплення це- направляючий профіль, для дерев’яних- брус, який встановлюють по наміченої горизонталі по всьому периметру стелі. До обв’язці кріплять поздовжні профілі або поперечини. Для вирівнювання їх по горизонталі можуть використовуватися кріплення двох типів- прямий підвіс і струни різних конструкцій, які дозволяють регулювати висоту. Пристрій підвісних стель у деяких системах передбачає обов’язкову наявність поперечних перекладин (наприклад, «Армстронг», деякі види гіпсокартонних), але в більшості випадків їх встановлюють тільки на великих площах, щоб додати всій обрешітці жорсткості і міцності. На цьому найскладніший етап закінчено.

Далі монтаж підвісної стелі своїми руками залежить від обраного матеріалу. Системи « Армстронг » припускають просто укладку декоративних плиток без додаткового кріплення. Рейкова підвісна стеля монтується в спеціальні пази на металевих профілях несучої конструкції. Гіпсокартон та пластикові панелі « пришиваються » саморізами.

На цьому задачу, як зробити підвісну стелю, можна вважати вирішеною. Залишаються дрібниці- інсталяція освітлювальних приладів, при необхідності нанесення декоративного покриття і пристенного багета. В цілому незалежно від обраної технології встановити навісну стелю своїми руками може навіть людина з мінімумом досвіду поводження з будівельним інструментом.

© 3244 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.