Стельова плитка з пінополістиролу

плитка потолоч

Одним з найбільш простих і економічно вигідних варіантів обробки стелі є поклейка стельової плитки. Цей матеріал являє собою полістирольні пластини однакового розміру, що фіксуються на стелі за допомогою спеціального клею. На ринку будматеріалів сьогодні є широкий вибір плитки з різним текстурованим і кольоровим оформленням.

Підстава, яке буде облицьовуватися стельової плиткою, має бути чистим, сухим, несипкий. В ідеалі це має бути бетонна плита перекриття, очищена від побілки або фарби. Ступінь адгезії матеріалу до поверхні тим вище, чим вона однорідні. Використовуйте спеціальний клей для пенополистирольной плитки.

Плитка стельова з пінополістиролу може бути наклеєна на стелю трьома різними способами:

Стик в стик

У шаховому порядку

по діагоналі

Перший спосіб варто вибирати тоді, коли розміри плитки ідеально збігаються один з одним. На ділі такого збігу важко домогтися, і часто доводиться вибирати менш вимогливий варіант- в шаховому порядку. При ньому наступна смуга зміщується в бік на половину однієї плитки, так що стики попередньої лінії припадають на середини плиток нової смуги.

Виробляти поклейку можна як з кутка кімнати, протилежної двері, так і з центру перетину стельових діагоналей. Перший спосіб більш економічний, так як знижується кількість обрізати плитки. (З огляду на подібні витрати, купуйте плитку з невеликим запасом.)

Клей наноситься на саму плитку в невеликій кількості. Досить провести клейовий смугою по контуру, з’єднати діагоналі і поставити крапки в утворилися чотирьох сегментах. Притискайте наклеюємо деталь до стелі, злегка поплескуючи по ній.

Одним з найкращих видів такого стельового покриття з естетичної точки зору є безшовна плитка для стелі. Її характерна ознака- відсутність плавно скошених торців. Завдяки цьому можна здійснити поклейку плитки строго впритул один до одного, так, що шви не будуть помітні.

© 3225 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.