Стеля у ванній кімнаті, який зробити у себе : рейкові, натяжні, підвісні, дзеркальні, пластикові та інші стелі для ванної, фото та відгуки

Потолок в ванной комнате

Ванна кімната- далеко не найбільше приміщення у квартирі, але його обробка нерідко обходиться найдорожче. В основному це обумовлено вимогами до обробних матеріалів, які тут застосовні. І звичайно, витратившись на загальну обробку не стоить економити на таку важливу деталь, як стеля.

Сьогодні така велика кількість матеріалів, що досить складно вибрати з них найкращий. Отже, розглянемо детально питання, чим обробити стелю у ванній. Адже важливо врахувати всі особливості- цінову категорію, фізико-механічні властивості, стійкість до перепадів температури і вологості, ну і, звичайно, їх декоративну цінність і актуальність в сучасному інтер’єрі.

Який стеля зробити у ванній : варіанти обробки, фото

Перший фактор, за яким будь-яка людина вибирає обробку,- це той, який буквально « кидається в очі», а саме зовнішній вигляд.

Потолок в ванной комнате фото

Потолок в ванной фото

Натяжные потолки фото в ванной

Найнезвичайніші інтер’єри- це ті, в яких дзеркальна стеля у ванній кімнаті, фото таких прикладів яскраві, наповнені світлом, і навіть якоюсь таємницею. Але для монтажу такої краси підійде не так багато матеріалів. Це можуть бути дорогі алюмінієві рейкові стелі для ванної з дзеркальним покриттям. Вони ідеально підходять, відмінно миються, довгий час не втрачають зовнішній вигляд, не бояться вологи, але це досить дорогий матеріал. Ненабагато дешевше обійдеться підвісна стеля у ванній кімнаті типу «Армстронг» зі скляними касетами (у тому числі і з дзеркальними), але він віднімає до 15 сантиметрів висоти приміщення.

Більш стримано і благородно виглядає обробка під натуральні текстури. Наприклад, дерево і камінь. Така обробка стелі у ванній кімнаті може бути і недорогий, наприклад, з пластикових панелей. Це один з популярних матеріалів. Він доступний, простий в роботі і представлений на ринку в самих різних кольорах.

Не можна обійти увагою і стеля у ванній з гіпсокартону. Він б’є всі рекорди за популярністю в сучасних ремонтах. І одним з головних достоїнств гіпсокартонних систем потрібно відзначити можливість створювати конструкції будь-яких форм. Але для ванної необхідно використовувати вологостійкий матеріал.

Не менш цікаві інтер’єри, в яких використовуються натяжні стелі у ванну кімнату. Тут і гра глянцевих поверхонь, і можливість нанесення фотодруку, і вбудоване освітлення. І якщо врахувати, що ціна на них стала більш доступною, а фірми займаються установкою є навіть у невеликих населених пунктах, то недоліків у таких стель фактично немає.

Досліджуємо стелі у ванну кімнату і вибираємо кращий

Але вирішуючи таке непросте питання, як зробити стеля у ванній, нерозумно покладатися тільки не зовнішній ефект покриття. Важливо враховувати його якість, довговічність і, звичайно ж, ціну.

Самим довговічним і найбільш пристосованим до постійної вологи і високих температур можна назвати алюмінієвий стеля для ванної. Це покриття практично вічно і не боїться ні прибирання, ні механічних навантажень. Але коштує воно досить дорого і, як наслідок, не дуже широко представлено на вітчизняному ринку. Зупинивши вибір на ньому, краще звернеться до компанії, які є офіційними представниками виробника в регіоні. Нехай це і обійдеться дорожче, але за свої гроші ви придбаєте якісний матеріал і комплектуючі.

Більш доступними і дешевими будуть натяжні стелі. Вони теж дуже довговічні, можуть піддаватися навіть вологого прибирання із застосуванням побутової хімії. Вони трохи поступаються у стійкості до механічних пошкоджень, але зазвичай це не настільки важливо для оздоблення стелі у ванній кімнаті.

Якщо говорити про скляні касетних системах, то ціна їх також відноситься до середньої цінової ніші, але їх використання обмежене низькими стелями в типових квартирах. Хоча фізико-механічні властивості у скляних планок одні з найбільш оптимальних.

Просто, дешево і зручно в експлуатації- це пластикові панелі. Якщо ви не очікуєте, що стеля повинна простояти століття, то це, можливо, самий оптимальний варіант. Якщо ж дизайн стелі у ванній кімнаті передбачає багаторівневу конструкцію, то не обійтися без гіпсокартону. Його ціна більш ніж доступна, але це не самий відповідний матеріал для приміщень з високою вологістю, і до того ж потребують подальшої декоративної обробки. Зате він дозволяє не просто приховати будь-які комунікації і встановити будь-яке освітлення, але зробити це оригінально і красиво.

© 3218 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.