Стеля в коридорі і передпокою, фото красивого оформлення та дизайну стель у коридорі з гіпсокартону і натяжних систем

Сезон ремонтів в самому розпалі, і тому прийшов час зайнятися облаштуванням самого непростого приміщення — передпокої або коридору. З чого ж почати? Звичайно, з облаштування стелі, адже саме він буде на собі акцентувати основну увагу гостей, які прийшли до вас у будинок. Цілком можливо, що ви втомилися від простого і нудного білого дизайну, тоді на допомогу прийдуть сучасні та стильні варіанти натяжних систем і підвісної стелі з гіпсокартону в коридорі. Даним дизайнерським рішенням і просвічується наша чергова стаття.

Натяжні стелі в коридорі, варіанти оформлення

Натяжні стелі — це ідеальне рішення для будь-якого приміщення, особливо для передпокою. Адже з їх допомогою можна перетворити непоказну і темну частину квартири в кімнату, наповнену світлом, простором і неймовірною красою. Тим більше, що жодне інше покриття не здатне надати основи більш презентабельний вигляд.

При виборі полотна для натяжної стелі в коридорі можна використовувати різну фактуру поверхні: глянсову, матову, з нанесеним малюнком або фотодруком. Завдяки великій кількості різних колірних рішень жодна ваша задумка з оформлення стельового простору не залишиться не реалізованою.

Стеля в коридорі і передпокою2

За допомогою правильного підібраного покриття вийде візуально розширити коридор, а вузьку передпокій зробити більш широкою. Наприклад, глянсове покриття натяжних стель в коридорі, фото нас в цьому також переконує, робить приміщення більш просторим і світлим. Матове, навпаки, більше підходить для широких кімнат, роблячи їх більш затишними.

Використання многоточечного освітлення в натяжних стелях в передпокої, фото яких запропоновано нашій увазі, дає відчуття незамкнутого простору. Низька стеля здатна «підняти» конструкція з декількох рівнів, причому пофарбована в різні тони: основна поверхня повинна бути світлою, а центр виділений темним кольором.

Стеля в коридорі і передпокою3

Стелі з гіпсокартону, фото маленького приміщення

Дуже важливо правильно підібрати дизайн гіпсокартонної стелі в передпокої, особливо приділити увагу наявності в ньому джерел освітлення, так як коридор є однією з найтемніших кімнат у будинку. До того ж багаторівнева конструкція з безліччю точених світильників здатна в одну мить розширити даний простір.

Ремонт стелі в передпокої можна поєднати з облаштуванням гіпсокартонних прорізів при вході в інші кімнати або візуально розмежувати простір вбудованої стельової аркою.

Для невеликих і вузьких прихожих багаторівневі конструкції повинні бути строгих чітких форм. Наприклад, квадрат або прямокутник в центрі кімнати здатний дещо розширити простір, а приховане підсвічування по його контуру і зовсім зробить стелю невагомим.

Як і в натяжних стелях, з гіпсокартонної поверхнею можна також експериментувати в плані кольору і фактури. Використовуйте світлі тони в обробці, правильно комбінуйте кольору, їх не повинно бути більше 2-3. Добре в дизайні стель в передпокої виглядають яскраві глянцеві поверхні з матовою окантовкою. Не варто забувати і про дзеркальних покриттях, також здатних створити ілюзію нескінченності в просторі.

Стеля в коридорі і передпокою4

Облаштування стель: питання, корисні поради, оригінальні рішення

Стеля з гіпсокартону в коридорі: у чому її плюси?

Вибравши для стелі в коридор такий матеріал, як гіпсокартон, можна бути впевненим у його міцності, надійності та довговічності. Характеристиками такого покриття є хороша поглощаемость шумів, легкість установки і нетоксичність, а значить і відсутність шкідливого впливу на здоров’я людей. Крім того, важливим плюсом гіпсокартону є можливість простої маскування проводів освітлювальної системи, якщо в коридорі передбачається монтування світильників. А також стелю з гіпсокартону в коридорі легко можна стикувати з натяжними стелями.

Дизайн стелі: як зробити візуальне розширення вузького коридору?

Особливості дизайну стелі у вузьких приміщеннях, таких як коридор, повинні підкорятися певним правилам. Існують численні варіанти стель, але далеко не всі вони підійдуть в ваш передпокій. У першу чергу, вам варто використовувати тільки світлі тони в дизайні, а також правильні геометричні форми в малюнку, якщо такий є. Поперечний малюнок також буде дуже вдалим. Стеля в маленькому коридорі здатний оптимізувати простір. Стелю для коридору є сенс помістити в своєрідні індивідуальні ніші з дзеркальним обрамленням. Світло буде відображатися, і створювати враження широкого простору приміщення в цілому.

Стеля в коридорі і передпокою5

Як візуально підняти низька стеля за допомогою освітлення?

Проблему низької стелі у вузькому коридорі можна вирішити кількома способами. Найпростіший з них — це експерименти з формою самої стелі. Тут як не можна краще підійде форма арки або конусоподібна. Але можна поступити простіше і зробити це за допомогою освітлення. Поєднання центрального і бічного освітлення стане кращим рішенням для такого приміщення, це так званий комбінований світло. Найкраще розташовувати невеликі світильники в одну лінію уздовж самої довгої стіни, як на фотографії. Квадратний коридор дає більше можливостей для розміщення світла. Також правильним рішенням буде карнизне освітлення в поєднанні з матовою поверхнею. Фото стель у коридорі доводять, як візуально можна підняти їх висоту за допомогою світла.

Як встановити натяжні стелі в коридорі?

Для установки натяжних стель у коридорі не обов’язково вдаватися до послуг майстрів, можна зробити самостійний ремонт стелі за певними правилами. Відступ від самої стелі не повинен перевищувати 2-3 см., якщо не передбачається вбудований світло. Необхідно ретельно заміряти кути для ідеальної стикування, саму фіксацію виробляти металевими дюбелями. При монтуванні світла спочатку робиться своєрідний «каркас» з дерева по всій площі, проводиться система проводів, висота каркаса 5-6 см. Таким чином, всі дроти опиняються всередині конструкції і не плутаються між собою.

Оригінальне оформлення стелі в передпокої: ідеї

Якщо вам не до душі просто стелю, то можна зробити його цікавішим. Кольорове оформлення стелі в коридорі або навіть сам стелю в передпокої (форму) можна зробити дуже цікавим і креативним не тільки за допомогою гіпсокартону, але також з використанням цікавого освітлення, розташування джерел світла або їх оригінальної форми. Додати оригінальність допоможе експериментування з різними формами та квітами. Наприклад, на поверхні стелі можливо незвичайне повторення малюнка шпалер в іншому кольорі і фарбами, контрастні рішення також створюють дуже красиві стелі. Глянцевий стеля є відмінним рішенням, такий дизайн надає стильний вигляд Оформити стеля у формі вікна сьогодні стає все більш популярним варіантом, оскільки таким чином можна візуально підняти стелю і розширити простір приміщення. І не важливо, що вікна насправді немає і бути не може! У такому варіанті підсвічування ховається всередині і створюється враження світла за справжнім вікном.

Стеля в коридорі і передпокою6

Особливості монтажу конструкцій з гіпсокартону

Стеля з ГКЛ не вимагає особливих фінансових витрат і відносно простий у монтажі, але і тут потрібно дотримуватися деяких правил роботи. Конструкція стелі з гіпсокартону може бути різноманітною і колір стелі теж, але обов’язково навісна стеля повинен бути встановлений на основний каркас щоб уникнути деформації листа. Зазвичай це каркас з алюмінієвих профілів. Товщина профілів залежить від того, чи збираєтеся ви вмонтувати освітлення і в якій кількості.
Фото підвісної стелі в коридорі в процесі його установки на каркас з алюмінієвого профілю, висота стелі дозволяє вмонтувати освітлення і не обрізати частину приміщення.

© 3392 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.