Степлер будівельний : інструкція, види і пристрій ; вибираємо будівельний степлер- механічний або електричний?

строительный монтажный степлер

Одним з найбільш старих способів з’єднання деталей- скріплення цвяхами або скобами. Досить довго для цих цілей використовували молоток, але кілька десятиліть тому з’явився більш досконалий інструмент степлер механічний, який дозволив істотно збільшити продуктивність.

Перші степлери працювали від мускульної сили, але досить скоро був розроблений інструмент, який використовує електричну енергію, стиснене повітря і тиск води. Від типу приводу значною мірою залежить степлера будівельного ціна. Крім того, на вартість впливає розмір степлера, матеріали, з яких він виготовлений і торгова марка.

Монтажний будівельний степлер : як вибрати якісний гвоздезабиватель і скобозабивач ?

Купити степлер будівельний можна на будівельних ринках, в магазинах, а так само придбати в компаніях спеціалізуються на постачанні об’єктів будівництва. Спочатку треба визначитися з типом приводу. Для невеликих обсягів і для дому підійде інструмент з ручним приводом. Гідравлічний і пневматичний привід забезпечують високу потужність і продуктивність, а так само хорошу економічність, але для них потрібна підвід відповідних комунікацій і компресор високого тиску.

профессиональный строительный степлер

как пользоваться строительным степлером

работа со строительным степлером

Найбільш популярними і універсальними можна вважати будівельні степлери електричні. У них висока продуктивність поєднується з надійністю і автономністю. Особливо зручний інструмент, що працює на акумуляторах. З ним можна працювати і в важкодоступних місцях, і на висоті, і там, де немає електропостачання. Серед виробників можна відзначити німецькі Bosch і Novus, шведський Rapid і канадський FIT.

Як правило, степлер промисловий застосовують для скріплення скобами. Цим методом з’єднують деталі невеликої товщини, виготовлені з різних матеріалів, таких як фанера або пластик, а також прикріплюють сітки кабелі, проводи й інші елементи. Недоліком є порівняно невисока міцність з’єднання і неможливість скріплення деталей великої товщини. У цьому випадку використовують промисловий гвоздезабиватель. Він має схожу конструкцію, тільки замість скоб в нього вставляють обойму з цвяхами.

Степлер електричний професійний : як зарядити, і як користуватися інструментом ?

Перед тим, як зробити придбання, треба вибрати, який необхідно купити степлер : електричний або ж з іншим приводом. Від вибору приводу і компанії виробника залежить, як довго прослужить інструмент, і який обсяг роботи можна буде їм виконати. Крім того, на вибір впливає щільності і міцність скріплюються матеріалів, а так само їх товщина. Випускаються інструменти для разного номера скоб, що дозволяють фіксувати матеріал товщиною від декількох міліметрів, до декількох сантиметрів.

До початку роботи необхідно уважно вивчити прикладену до степлера будівельному інструкцію, щоб не отримати під час роботи травму, не зіпсувати матеріал і не зламати степлер. Категорично забороняється притуляти інструмент до тіла, так як скоба або цвях можуть привести до поранення. Цей захід відноситься і до розрядженим степлера. Бажано попередньо спробувати інструмент на з’єднанні непотрібних обрізків матеріалу.

Принцип роботи інструменту, незалежно від типу його приводу, заснований на накопиченні при стисненні енергії в робочій пружині. При спрацьовуванні спускового механізму вивільнена енергія передається на бойок ударного пристрою, який заганяє скобу або цвях у сполучається матеріал.

У степлера ручного для стиснення робочої пружини застосовується зусилля, що прикладається людиною. В електричному інструменті для взводу використовують електромагніт, а в пневматичному і гідравлічному відповідно енергію стисненого повітря і натиск води. Для того щоб почати роботу необхідно встановити скоби. Для цього відкривають кришку або висувають контейнер. Після установки обойми їх закривають і степлер готовий до використання.

© 3106 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.