Сучасний підвісний унітаз: ціна, змушує довго думати

Санвузли сучасних квартир, заміських будинків і інших видів нерухомості стабільно удосконалюються. Напевно, прагнення до досконалості провокує ринок, де щорічно відзначається поява чого-небудь новенького. Якщо кілька десятків років тому ті ж унітази не могли розраховувати на особливу увагу, сьогодні цей вид сантехнічного обладнання піддається ретельному відбору. Громадяни бажають відвідувати туалетну кімнату і відчути справжній комфорт.

Новий підвісний унітаз: ціна цивільного комфорту

Безумовно, прагнути до кращого необхідно завжди. Краса, гармонія, почуття комфорту дисциплінують людей, роблять життя дійсно цивілізованою. Так от, сьогодні свою лепту в розвиток цивілізації вносить підвісний унітаз, ціна якого, правда, змушує довго думати — купити чи не купити? Що це за інновація в області традиційного сантехнічного набору і чому так багато грошей просять за підвісне туалетне крісло виробники? Спробуємо розібратися, але передусім зазначимо героїв ринку, що постачають продукт, інтригуючий суспільство, в самих різних варіантах виконання.

На даний момент ціну диктують фірми:

  • Duravit
  • Catalano
  • Simas
  • Gustavsberg
  • Roca

Список, звісно, далеко не завершений, але цілком дає уявлення про те, продукція якої якості дістається покупцям. Німці з Duravit пропонують вироби вартістю від 6 до 22 тис. руб. різних форм і розмірів. Швейцарська фірма Laufen оцінює свій продукт трохи дорожче — від 7,5 до 32 тис. руб. Знову ж німецький виробник AM PM розглядається як максимально доступний для середньостатистичного покупця — ціна виробів фірми від 5.5 до 12 тис. руб. Італійці з Migliore теж пропонують санфаянс за цілком демократичними цінами. Середня вартість італійського продукту варіюється в діапазоні 15 тис. руб. Для шанувальників шику завжди є шанс відшукати найдорожчу туалетну приналежність — всього за 65 тис. рубликів — ексклюзивні пропозиції від Roca (Іспанія).

Якщо ж кожної з тих фірм, що виробляє підвісний унітаз, додати відгуки споживачів, картина виходить досить адекватна, дозволяє вибирати сантехніку по суті.

Головні причини високої ціни підвісного унітазу

Ексклюзивність дизайну, оригінальні форми, висока якість матеріалів, екзотичні аксесуари — зазвичай ці моменти стають причинами підвищення ціни продукту до «непристойного» рівня. Всі перераховані властивості, безумовно, присутні у таких конструкціях, як унікальний підвісний унітаз, але ціна виробу (5 — 75 тис. руб.), в основі своїй, все-таки формується виходячи з критерію дещо іншого. Цим критерієм є інсталяційна система. Дійсно, якщо задуматися про монтажі, мимоволі з’явиться актуальне питання — а як же це комфортне туалетне крісло «висить» у повітрі не стикаючись з підлогою?

Висяче стан унітазу як раз і забезпечує інсталяційна конструкція, що представляє собою опорну раму. Власне, сталева конструкція — це універсальний модуль, що передбачає кріплення не тільки безпосередньо самого унітазу, а також зливного бачка, з’єднувальних патрубків, керуючої панелі, а також облицювальних елементів. Необхідно віддати належне — наявність подібного конструктора істотно полегшує життя користувачу, так як установка підвісного унітазу виконується, в буквальному сенсі — за лічені хвилини. Виправдовує такий стан речей ціну пристрою? Дізнатися думку споживача в даному питанні допоможуть відгуки про підвісних унітазів.

Бажаний підвісний унітаз: відгуки конкретного користувача

Все нове завжди інтригує. Однак потенційний споживач, як правило, з побоюванням ставиться до нових продуктів. Кожен прагне почекати до того моменту, поки товар не буде куплений сусідом, колегою по роботі, тещею або свекрухою, в кінці кінців. Лише після того, як сторонніми випробувачами придбаний підвісний унітаз, відгуки написані і опубліковані в соціальних мережах, за покупками спрямовуються основні маси громадян. Через деякий час, історій про покупку і експлуатації стає на порядок більше, і віщають ці історії, приблизно, наступне.

Ось відгук, що характеризує продукт від фірми Roca моделі «Gap»:

«…дуже подобається унітазика. Зручний, сидіння оснащене мікроліфтом. Тільки я дуже ревно ставлюся до стану гігієни, а цей унітаз в нижній частині має рифлене покриття і тому дуже проблематично його чистити…».

До речі, питання оснащення сантехнічних приладів системою мікроліфта турбує багатьох користувачів. Проблема з цим механізмом особливо виражається у випадках частого використання унітазу. Ось що з цього приводу кажуть покупці:

«…заходить в туалет чоловік, піднімає сидіння, справляє нужду і йде. Слідом заходжу я і чекаю (реально довго), коли ця штука опустить для мене сидіння. Один раз намагалася опустити руками, в результаті зламала мікроліфт…».

Як повідомляє інша покупниця, у неї в туалетній кімнаті цілих два пристрої і обидва від фірми Villeroy&Boch. Жінка висловлює думки конкретно:

«… не подобаються обидва. Процес зливу залишає бажати кращого, плюс функція антивсплеска — одна назва, так як в реалії не працює. В наступний раз не буду купувати унітази цієї фірми…».

Безумовно, не все так сумно з підвісними унітазами, а користувальницькі відгуки в більшості своїй все-таки мають позитивний резонанс. Ось, наприклад:

«…у мене на всіх унітазах сидіння з микролифтами. Користуємося вже дуже довгий час, і нічого. Ніколи не морочилися проблемою повільного опускання, завжди при бажанні опускали руками. Нічого ні разу не поламалося. Працює як годинник…».

Залишається тільки додати, що жінка мала на увазі продукцію фірми Gustavsberg.

Немов вторить попередньому користувачеві наступний відгук (на озброєнні два приладу, і обидва від різних виробників (Duravit і Catalano), різної цінової категорії):

«…працюють справно більше двох років. В сім’ї два хлопця зірви-голова, можна сказати, сміються по-всякому над унітазами. Єдине, що не подобається мені — це дизайн того унітазу, що дешевше за ціною. Хочу ще сказати — моя вага більше 100 кг. Унітази витримують без проблем…».

Купити чи не купити підвісний унітаз?

Завершуючи своєрідний огляд споживчих історій, напевно, доведеться залишити неупереджену думку про те, що сучасні сантехнічні прилади нового покоління все-таки заслуговують довіри. Якими б не були відгуки громадян, кожна з характеристик продукту безпосередньо пов’язана з культурою користування цим продуктом. Ціна в будь-якому випадку не береться зі стелі. Цифри на цінниках визначають рівень технологічності і якості, у даному випадку — для підвісних унітазів.

© 3141 Ремонт — це дуже просто. Всі права захищені.